Fuš-majstor

Sledgehammer

Guest
Daklem, upoznah čovjeka koji je maher za raznorazne dijelove motora, mislim na pogonski agregat, koje stvara nove tokarenjem i ostalim poznatim metodama obrade metala. Radio je i za naše ekipe koje su išle na razne utrke izdržljivosti, i provjereno ima dobru reputaciju i dobre dijelove koje napravi.

Ukoliko nekome treba majstor za tokarenje i ostala stvaranja novih dijelova na temelju starih i potrganih - potrošenih dijelova, mogu se obratiti majstoru Kompes Ivici (čovjek živi i radi u Buševcu iza Velike Gorice), na mobitel 098/910 18 19.

Meni on, hvala Bogu, ne treba, ali vidim da ima podosta ljudi koji su u raznim fazama slaganja motora ili cijelog motocikla, pa ako netko ne može nabaviti neki dio, a ima potrgani ili pohabani ili na drugi način neupotrebljivih dijelova, i hoće ih nabaviti jeftinije, a da su novi i da je kvalitetno, neka se javi... čovjek ne zamjera na pozivu, kao niti na angažmanu!!  (y) (y) (y)
 
Eto vidiš, čovjek živi četiri kuće dalje od mene, a ja pojma nemam da je majtor za takve stvari.
Ako nekome treba pomoć kod takovih stvari, tu sam, dobri susjed :wink: , moj broj je 098/9746-580.