"Fuš" servisi

Igoreta

Well-known member
Nisam našao niš pametno po ovom pitanju, a mislim da bi bilo zgodno imati temu di bi se moglo saznati nešto o lokalnim "fuš" majstorima.
Pod "fuš" mislim na ekipu kojoj servis dvokotača nije full time job nego onak usput, prijateljski, jel...  :mrgreen:
A bilo bi dobro i znati koji od njih zna posel, a koji zbilja fuša...

Evo ja ću biti prvi, pa tražiti, ali i ponuditi.

Tražim, ne ja nego kolega s posla, kućnog majstora koji (može i full time majstor) koji će htjeti stare krampove održavati, ali da je pouzdan s rokovima, i naravno mora bit dobar u poslu. Područje Zagreba, al može i nešto šire. Njegov kramp je Tenere 600 1997.

Nudim:
Skupilo se nešto alata i iskustva, stoga u kućnoj radinosti povoljno održavam skutere i motocikle. Nemam namjeru radit od toga neki biznis, čisto da ubijem dosadu i zaradim za neku cugu, ili još alata.  :mrgreen: Područje Velike Gorice.
Detalji na PP.
 
Igoreta said:
Nisam našao niš pametno po ovom pitanju, a mislim da bi bilo zgodno imati temu di bi se moglo saznati nešto o lokalnim "fuš" majstorima.
Pod "fuš" mislim na ekipu kojoj servis dvokotača nije full time job nego onak usput, prijateljski, jel...  :mrgreen:
A bilo bi dobro i znati koji od njih zna posel, a koji zbilja fuša...

Evo ja ću biti prvi, pa tražiti, ali i ponuditi.

Tražim, ne ja nego kolega s posla, kućnog majstora koji (može i full time majstor) koji će htjeti stare krampove održavati, ali da je pouzdan s rokovima, i naravno mora bit dobar u poslu. Područje Zagreba, al može i nešto šire. Njegov kramp je Tenere 600 1997.

Nudim:
Skupilo se nešto alata i iskustva, stoga u kućnoj radinosti povoljno održavam skutere i motocikle. Nemam namjeru radit od toga neki biznis, čisto da ubijem dosadu i zaradim za neku cugu, ili još alata.  :mrgreen: Područje Velike Gorice.
Detalji na PP.
Ja mislim da su to Taubi i Dorian.Oni ti sigurno nece naplatiti.Dudo,Markez i Grigic vec hoce za pivicu, pripremi 100 kuna.A za lakiranje Mac,on ti isto nece uzet nista,samo za materijal.Evo, za njih ti garantiram.To su sve krasni decki,prije svega entuzijasti. (y)
 
To ekipa s foruma? Pošalji na PP neki kontakt.
Kolega se sprema za neki veći servis, možda i generalku na zimu.
Inače, uspio sam ga dobit da dođe do mene pa smo mu sredili obje kočnice, bile su koma.
 
Je,da,oni su sa foruma.Ali neznam njihove nickove.Ali kad procitaju nase postove,sigurno ce ti se javiti. (y)
 
Dižem temu iz mrtvih....

Naime, do daljnjega imam "viška" slobodnog vremena pa se mogu ozbiljnije uhvatiti šerafljenja po motorima, a i šire.

Redovni servisi sve kaj treba (ulje, filteri, kočnice, lanac, lančanici, svijećice itd), obećavam da ću biti povoljan.  :mrgreen:
Za neke ostale kemije sam također raspoložen, ali to po dogovoru. (y)
S obzirom da sam elektrostruke, a imam i dosta iskustva sa strujom na vozilima, mogu i riješavati takve probleme.

Uglavnom, javite se kome treba.
:021:
 
Koliko je pametno ovakvo sta reklamirati po forumu ,osim na PM,pa da se navuce inspekcija ljudima zbog par poznanika koji eto vidili preko foruma pa se dosli ogrebat za dobru/jeftiniju uslugu zbog poznanstva,a kasnije netko najebe zbog toga?
Ja znam da moj majstor nebi volio da ga ovdje upisem,neznam kako ostali..
NHF, ali znas dobro gdje zivimo..
 
Mislim da je tebi malo život vani udario u glavu, jer tu gdje mi živimo do takve situacije ne može doći ni u najluđim snovima. :mrgreen:
 
Znam da mi je kolegu zvala inspekcija da dode otvoriti vrata dvorista i radione ili da oni probijaju i da su sa policijom dosli.
Netko ga je prijavio da fusa u slobodno vrijeme poslije posla.
Zbog toga sam napisao i slicnih situacija koje se dese ljudima
 
kacigae30 said:
Znam da mi je kolegu zvala inspekcija da dode otvoriti vrata dvorista i radione ili da oni probijaju i da su sa policijom dosli.
Netko ga je prijavio da fusa u slobodno vrijeme poslije posla.
Zbog toga sam napisao i slicnih situacija koje se dese ljudima
Iz prve ruke znam da je tako. Kod mene, susjedu došli, srećom garaža je bila prazna.
 
mate said:
Mislim da je tebi malo život vani udario u glavu, jer tu gdje mi živimo do takve situacije ne može doći ni u najluđim snovima. :mrgreen:
jesi baš siguran?  Na području kaštela je isto bila slična akcija, ulazili su u garaže samo tako
 
Nisam vise u Virovitici dugo ali odonda se auti dovoze navecer na servis kod njega i to samo dobrim poznanicima.
A decko ima zlatne ruke jebiga
 
A gle, ako vas je toliko na drugoj strani onda ste valjda u pravu. Lijepo je cuti da drzava bar u nekom segmentu funkcionira. :mrgreen: Znam samo za slucajeve da su sefovi servisa u ovlastenim servisima popodne i navecer vozikali pored kuca svojih zaposlenika mehanicara i snimali aute.  :mrgreen:
 
Oho, vidi zainteresirane klijentele...  :mrgreen:
Kod nas funkcioniraju stvari da dok te nitko ne prijavi možeš raditi što hoćeš.
Zaboravio sam napomenuti da sam otvorio firmu (zbog drugih poslova), ali sam ujedno stavio u djelatnost i servis motornih vozila, tako da, ako kojim slučajem baš krene taj biznis, s te porezne strane sam miran. A ovaj dio za okoliš ćemo već riješiti , ako bude trebalo.
Uostalom, ako motor samo stoji kod mene u garaži nije nikakav bed, jer također imam djelatnost najam i poslovanje nekretninama.
 
Sta znaci kada upadnu u garazu u kojoj imas par aku busilica,hiltija par zlica za cement i nesto za gletanje ides
u zatvor jer si fušer?

Valjda te moraju uloviti na licu mjesta kako radis ili tako nesto?
 
Kad imaju dojavu (prijavu) onda im ne treba puno jer imaju "svjedoke". Problem je naša država gdje se sve može riješiti mimo zakona, a s druge strane zakon dopušta da uvijek ispadneš za nešto kriv, kako vlasti u tom trenutku paše.
 
Igoreta said:
Uostalom, ako motor samo stoji kod mene u garaži nije nikakav bed, jer također imam djelatnost najam i poslovanje nekretninama.

:LOL:
Bolje da nisi otvarao nista, ali kad vec jesi nemoj nikom reci, platit ces manju kaznu  :mrgreen:
 
pikacu88 said:
Sta znaci kada upadnu u garazu u kojoj imas par aku busilica,hiltija par zlica za cement i nesto za gletanje ides
u zatvor jer si fušer?

Valjda te moraju uloviti na licu mjesta kako radis ili tako nesto?
Nista ne znaci ako nije u njoj rastavljeno vozilo koje nije u tvom vlasnistvu,ako nadu rastavljen motor/auto a nije tvoj najebo si..