fz1

ttboy

Member
http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/fz1-abarth-jedini-hr-oglas-11479997

Jel lud on, jedini u hr ili svi ostali sto prodaju fz-a duplo skuplje?
 
Realna cijena za motor star 8 godina.
Pitaj Kralja.  :)
 
Apsolutno, nesto vrijedi samo onoliko koliko je netko spreman za to platit,
Vise me brine da nije neki zakrpani padavicar, ali za to cu se morat zaletit bacit oko
 
Kad sam ja gledao taj motor cijena je bila 3500€, sad je otisla 100% gore. Neda mi se usporedjivati sa originalom ali onako od prve vidim da nedostaju utezi volana i retrovizori. Ima jedan isti takav tu na kraju moje ulice pa cu pogledati poslije.  :mrgreen:
 
Majstor ga prodaje za 52tkn.. kao pogrešna cijena je u oglasu :wink:
 
Dobit ce 7 kila za to smece  :mrgreen:  znas kad, kad na vrbi zasvrbi  :LOL:
Drloga je pun oglasnik, al ono puuuuuuuuuun qrac ih ima  :?  al para nema  ;)
Nikad nisam kupio noviji, bolji, a jeftiniji motor nego ove godine  8)  ..a imo sam ih, oooo daaa  :LOL:

Moto bigbeng dogodio se izmedju 2003 i 2008., 5 godina eldorada, novi nikad nisu bili jeftiniji, uvjeti nikad povoljniji, svi su trljali ruke, posebno bankari  8)  ..svaki sroljo sa osobnom kartom, kreditnom karticom ili wtf otiso je u shop i kupio sto drlog, sto motor, a danas su 90% tih na bubnju, nema se para za odrzavanje, jbga.

Taj eFZe ako uzme 4 kile ponosni vlasnik nek tog jelenka u dupe ljubi  (y)
 
Jbt napisao si normalan post :shock:
 
Ni to normalan post nego realan  :jesus:

Vis da desetka 2009 u mint stanju i regana godinu dana nemoze uzet 7 kila kako ce onda to golovrato drlo  :LOL:
 
Ni gixxer 2008 nemoze uzet 8 kila  8) (nove gume,rega,servis)

8)
 
ni 2010 za 10 kila
ni 2013 za 13 kila
novi je 15 kila (neznam da je neko kupio l4 u mom selu)

P.S. trebam kreativnog knjigovođu specijaliziranog za udruge da skinemo pdv  :mrgreen:
 
KING RR said:
Ni to normalan post nego realan  :jesus:

Vis da desetka 2009 u mint stanju i regana godinu dana nemoze uzet 7 kila kako ce onda to golovrato drlo  :LOL:

Kako god čudim se :mrgreen:


Ali možeš dobiti 5500 odmah.. :mrgreen: