fz6 ne pali

lister said:
Skini plasticni poklopac sa desne strane zica i videl budes jedan crni cetvrtasti dio koji je pricvrscen sa 2 mala vijka. Na njemu pise sa velikim slovima  "UP". Po nekakvoj mojoj teoriji, to bi mogao bit prekidac koji gasi motor u slucaju pada. Odserafi ga i malo protresi, mozda su kontakti u njemu oksidirali.


To je taj prekidac  :wink:
 
da ali taj prekidac iskljucuje dovod goriva(pumpu) u slucaju pada...a on je rekao da cuje pumpu kad da kontakt :shock:
 
džebemu, tema je pokrenuta prije 6 dana, a od vlasnika još uvijek nema konkretnih odgovora... pa ja bih se u tih 6 dana ucrvao bez motora a da neznam šta mu je. ..  :misli:
 
Sto uscrvao i rastavio cjeloga 6 puta  :mrgreen:
 
strasilo said:
džebemu, tema je pokrenuta prije 6 dana, a od vlasnika još uvijek nema konkretnih odgovora... pa ja bih se u tih 6 dana ucrvao bez motora a da neznam šta mu je. ..  :misli:

Pa ne vozi Nekid yamahu, nije lud :mrgreen:
 
strasilo said:
džebemu, tema je pokrenuta prije 6 dana, a od vlasnika još uvijek nema konkretnih odgovora... pa ja bih se u tih 6 dana ucrvao bez motora a da neznam šta mu je. ..  :misli:
nemam baš vremena a u garaži mi +60 pa nakon šljake koliko stignem
 
Bandit said:
Pa ne vozi Nekid yamahu, nije lud :mrgreen:
:bananapivo:
kad smo kod suzukija jesi mijenjao što?
 
NEKID said:
:bananapivo:
kad smo kod suzukija jesi mijenjao što?
Još ne. Čekam vrijeme za servis, pa onda sve kaj treba :mrgreen:
Mislim da imam sve spremno...još oko soma i pol km i akcija.
 
Bandit said:
Još ne. Čekam vrijeme za servis, pa onda sve kaj treba :mrgreen:
Mislim da imam sve spremno...još oko soma i pol km i akcija.
hajde da i to vidimo  (y)
 
Bandit said:
Jel pali pila? :mrgreen:
ma ne pali vrag joj mater!
nisam ništa piaso jer je nisam stigao čeprkat, radim ko crnac i ne stignem do garaže a znaš koliko mi je daleko od kuće  :mrgreen:
valjda ću ove dane skinut opet taj rezervar pa provjerit sve još jednom  :misli:
 
maroje said:
Ima li pomaka?
nema za sada, i dalje ne pali.
najvjerovatnije je elektronika  :misli:
 
ipak su svječice. iako stare bacaju iskru kad sam ih zamjenio motorin je odmah upalio.
 
Hoces rec da si prvo pretresao cjeli motor a tek onda provjerio svjecice  :misli:
 
svječice sam provjerio davno no stare rade, imaju iskru normalno  :misli:
 
..uglavnom hvala svima na pomoći  :D
 
NEKID said:
svječice sam provjerio davno no stare rade, imaju iskru normalno  :misli:

očito je da ne rade .. ;)

ili neznaš kako izgleda kad svjećica ne baca dobru iskru .. ;)