Fzr 1000 IZRADA U TJEKU

FZR_1000

Member
Evo da vam predstavim svoju preradu,

FZR 1000,

1993 godina,

vec dvije godine kod mene,nikako da ga finishiram ali sve mi se cini da je taj dan sve blize...


...eto pa da ćujem i vase mišljenje i komentare...
 
ideja i koncept mi se sviđa, ali kako će prerada izgledati na kraju, ako ga uopće bude, ovisit će najviše o tvojem smislu za detalje. (y)
 
FZR_1000 said:
Evo da vam predstavim svoju preradu,

FZR 1000,

1993 godina,

vec dvije godine kod mene,nikako da ga finishiram ali sve mi se cini da je taj dan sve blize...


...eto pa da ćujem i vase mišljenje i komentare...
Za sad super izgleda, nego sta mislis sa tim usisnicima na rezervaru? Si razmisljal da ukomponiras neke žmigavce nutra?
 
Hvala na komentarima, sta se tice detalja, zmigavaca, stop svjetla, rucica od kocnica, tankova za ulje kocnica, tanka za vodu itd. sve se nabavlja ili trazi ako tko ima slobodno nek kaze... svaki savjet sto se tice tanka za vodu je dobro doso....
evo jos neke slike.
 
rep je odlican, nemoj ga sad usrat.  :mrgreen:
moj prijedlog ti je štop ko u ducatia, imaš u louisa kupit.
taman bi ti rep isto završava u špic s štopom na vrhu.

imam ti malu kanticu za posudu vode i kanticu za ulje kočnica,
pošaljem poruku  (y)
 
zanimljiv uradak  (y) a performanse,ovjes,itd... ostat ce isto ili imas neke male tajne pod rezervarom  :misli: :mrgreen:
 
USD, 320 diskovi, podesiva vilica... šta cemu bolje  :misli:
 
Zildjian said:
USD, 320 diskovi, podesiva vilica... šta cemu bolje  :misli:

a iza  :misli: a u agregatu  :misli:  :wink:
 
ma ne kazem ja da je to malo ali mozda covjek temeljito preraduje motor pa se dotako svega ,dyno stage 1 za fergazere i nije tak sup,filter zraka ,akrap ili nekaj slicno s granama i eto 155ks ili vise  :mrgreen: ako sve uspije opasno ce izgledati pa nek opasno i odjuri na semaforu  (y)
 
Jedva sam skupio novce za reparirat radilicu i neke osnovne dijelove,tako da mislim da ovu zimu jos nista.

Sta se tice konja ,meni je i previse, motor je za mene i pre divlji, zanosi na sve strane kad jace dam gasa, tako da mislim da mi treba jos puno zganaca da i ovo savladam,a i nisam neki zaljubljenik u brzinu ....daj mi garazu ,stari hrdjavi motor, kutiju alata i nevidis me cijelu zimu...
 
FZR_1000 said:
Jedva sam skupio novce za reparirat radilicu i neke osnovne dijelove,tako da mislim da ovu zimu jos nista.

Sta se tice konja ,meni je i previse, motor je za mene i pre divlji, zanosi na sve strane kad jace dam gasa, tako da mislim da mi treba jos puno zganaca da i ovo savladam,a i nisam neki zaljubljenik u brzinu ....daj mi garazu ,stari hrdjavi motor, kutiju alata i nevidis me cijelu zimu...
Isti slucaj je samnom, samo ja uzmem nekog tomosa, pucha, automatika ili sl. i zanimacija cijelu zimu traje... (y)
FazeR mi se sviđa, ali biti cu slobodan da dam kritiku na izbor prednje maske koja ne pristaje na inace dobru preradu...
Svako dobro, i puno zivaca u daljnjem radu... (y)
 
Zildjian said:
rep je odlican, nemoj ga sad usrat.  :mrgreen:
moj prijedlog ti je štop ko u ducatia, imaš u louisa kupit.
taman bi ti rep isto završava u špic s štopom na vrhu.

imam ti malu kanticu za posudu vode i kanticu za ulje kočnica,
pošaljem poruku  (y)

stop od SV-a 8)
 
CroKick said:
stop od SV-a 8)
i onda tamno zelenu metalik ofarbat, i zatamnit te štopove
tako da izgleda ko neko čudovište iz močvare kad stisne kočnicu :mrgreen:
 
Ja bi te tužio.
Ovo što radiš je grijeh.
Ovakav motor dvije godine držiš u garagi.
Nije mi jasna ona zelena slika. Nisi ga valjda usrao sa zelenom bojom?!?!?! Ona kombinacija bijelo crna mi izgleda strašno. A i liči na moj  :mrgreen:.
I ja se priključujem u taj krug ljudi. Cijeli motor preurediti i promjeniti ali mašina može ostati standard. Ni mene ne pali brzina. Eventualno preurediti auspuh da izgleda i čuje se opakije. Sada me trenutno pale dva simetrična auspuha kako na Tuonu ili RSV-u
 
Kad sam kupio motor prvo sam ga rastavio, kad sam shvatio koliko mi je novaca potrebno ostavio sam ga da ceka bogatije dane...

kod mene je dosao u standard stanju, godinu dana sam skupljo dijelove, pripasivao ih rezervar sam si dao truda pa ga sam napravio,zapravo nadogradio kao i Ljubo, sad trenutno ne mislim nikakve extra auspuhe stavljat,uzeo bi neki naj obicniji za 1000ccm tek toliko da ga imam...

i da, ako iko zna kako se zovu oni nek đavli sto dizu cijeli motor u zrak ,znaci orginali s skinu i ovi se namontiraju,jedina je razlika sto su duzi...
 
odlično! samo naprijed  (y)

a ovo,to mislis na dogbone (ne znam kak se pise tocno) al u biti da dignes zadnji kraj