Gadljivo do daske, ali možda bi se Pantheri svidilo

joke

Active member
news_rebelcustom01.jpg


news_rebelcustom02.jpg


Neki Rus na gadnim drogama napravio je ovo ruglo, vjerovatno je nosio gajbe piča pa oštetio tunel i onda odlučio skrojiti ovaj nered. Ima i slika kako je to radio po fazama

news_rebelcustom03.jpg



Ovo bi trebao proanalizirati Sledge, sad je granica između motora i skutera još manje definirana

p.s. sad sam tek vidio onu seljobersku američku južnjačku zastavu, tip je stvarno je*eno bolestan

Naslov topica izmjenjen, Sorry Cortez zamijenio sam te sa Pantherom, onaj njegov jumbo vijetrobran dao mi je ovu inspiraciju
 
:misli:

Erm, ipak ne.
 
Teško da bi mi se tako nekaj svidilo,meni se sviđa nexus zato kaj je fakat jedan od najljepših skutera ali ovo nema veze sa skuterom!

Vjetrobran si sigurno nebudem stavio od nexusa500 ali ovakav ko orginalni samo koji cm viši budem.
 
oprosti, al de mi molim te izvuci taj link, ne parlam talijanski, tako da sam izgubljen, ja bi bas rado vidio tu proceduru stvaranja, meni ovo osobno.. ok izgleda,  al svi znamo da sam ja jako cudan po pojmu lijepo, dobro...

Ajd molim te.. hvala..
 
Em je motor odvratan, em je par kila teži  :LOL: Uglavnom, samo moje mišljenje  (y)
 
OVaj rus je želio motor sa rezervoarom kapaciteta automobila pa si je ugradio 40L rezervoar a tako je morao i napraviti neke preinake na skuteru  :LOL:
jednino kaj je Ok je zadnji dio pošto je skinuo onaj lijepi blatobran sa zadnjeg kotača ostalo je jako slično onom 125 motoru cagiva frecia koliko se sječam njenog izgleda jer sam ju imao prije 15god,poklopac rezervoara se dizao i bilo je neko spremište malo  :LOL:
 
CatchME said:
OVaj rus je želio motor sa rezervoarom kapaciteta automobila pa si je ugradio 40L rezervoar a tako je morao i napraviti neke preinake na skuteru  :LOL:
jednino kaj je Ok je zadnji dio pošto je skinuo onaj lijepi blatobran sa zadnjeg kotača ostalo je jako slično onom 125 motoru cagiva frecia koliko se sječam njenog izgleda jer sam ju imao prije 15god,poklopac rezervoara se dizao i bilo je neko spremište malo  :LOL:
meni bi dobro došao takav rezervoar
 
Pa i nije toliko loš. Ljudi, ne znate cijeniti trud. Pokušajte se zaigrati sa plastikom pa onda dajte mišljenje.
 
tl1000 said:
Pa i nije toliko los kad ga malo duze gledas :D :D :D
I jos je 600ccm :LOL: :LOL: :LOL:
Nisam ni vidio da je lagao kubikažu  :mrgreen: :LOL:
 
ah ti rusi mama ga oćito nije voljela kad je uspio složiti tako nešto ružno isuse majko mila da sam suppper pijan takve ideje ...... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Poggiali said:
A lol, neko je i baotiana složil, pa je preživio :mrgreen:

Znaš šta je još gore? Šta ga neki voze.
A znaš šta je najgore od svega toga? Šta su zadovoljni njime.

Samo ću ti kratko obrazložit. Jeftin i služi svrsi zbog koje je kupljen.
 
joke said:
Neki Rus na gadnim drogama napravio je ovo ruglo, vjerovatno je nosio gajbe piča pa oštetio tunel i onda odlučio skrojiti ovaj nered. Ima i slika kako je to radio po fazama

also ponavljam.... molim lijepo link na taj rad po fazama.. posto ne citam/ razumijem bas talijanski, daj molim te izvuci link.. hvala.
 
odvratno  :palacdolje:
 
o ukusima se ne raspravlja  :palacdolje:

ali ovo je fakat... mrmos  :mrgreen:

S druge strane, svaka mu cast za trud, dobro je to izveo, samo za krivi motor