Garaza

Kesi

Active member
Evo i ja sam u potrazi za garazom u kaštel Kambelovcu.. motor nemam gdje sakriti od vremenskih nepogoda
 
pa mislim da garaze nisu bas jeftine mjesecno za iznajmljivanje,oko 1000 kn.sigurno ...
 
pa mislim da garaze nisu bas jeftine mjesecno za iznajmljivanje,oko 1000 kn.sigurno ...
Klasicna garaza bice 100 eura misecno minimalno
Ali Split Parking ima 145 kn za garazno misto
Misecno jel......
 
Klasicna garaza bice 100 eura misecno minimalno
Ali Split Parking ima 145 kn za garazno misto
Misecno jel......
Je tko odgovara za vozilo,ako se sta dogodi,mislim da nije to isto ako je pod kljucem u svojoj garazi ...
 
Je tko odgovara za vozilo,ako se sta dogodi,mislim da nije to isto ako je pod kljucem u svojoj garazi ...
Ne, plaćaš garažno misto.
U smislu, u koje god doba da dođeš u garažu, imaš svoje misto za parkiranje, a hoćeš li svoje vozilo nać na njemu, i u kakvom stanju, nije njihov problem.

Sve te velike garaže su izgrađene od novaca plaćenih za stanove (odn. u cijeni stana je bilo i jedno garažno misto) i uzurpirane posljeratnom privatizacijom, ali to je već drugi par postoli, koji nema veze s ovom temom, kao ni same garaže u Splitu, uostalom.
 
Je tko odgovara za vozilo,ako se sta dogodi,mislim da nije to isto ako je pod kljucem u svojoj garazi ...
Garaza ima video nadzor
Recimo di su motori bas tu gleda
Nemos uc ako nemas karticu.......
A i cuvar je tu nekad......
Mislin da je to skroz OK opcija
Meni su oba moja u garazi kad nisan doma a kad san doma jedan je u opotrebi a drugi u garazi
Pa ih minjan po potribi
 
ima video nadzor i snimke se brisu svakih 48hr,kako je meni receno...3auta,motor i skuter,od mene,zene i dice...nikad niko nije taka...a kako su dosli do tih garaza,shepa je napisa povise.
 
ima video nadzor i snimke se brisu svakih 48hr,kako je meni receno...3auta,motor i skuter,od mene,zene i dice...nikad niko nije taka...a kako su dosli do tih garaza,shepa je napisa povise.
Jedini problem su macke....
Pa malo cajon papra i puntini na krpu pa nece vise
 
Dok sam bio u st, bio je kratko vrijeme u splitovoj garazi, 160 kn mjesecno, samo sam skoro 5 mjeseci cekao mjesto da se oslobodi jer je bilo zatrpano. Ovdje u kastelima nema toga, a vecina garaza sta ljudi imaju drze svoja vozila i nema mjesta da se pristekam
 
Imas isprid bauhausa kupit one neke montazne kucice/garaze...jos ti jedino triba građevinska parcela!
 
Dok sam bio u st, bio je kratko vrijeme u splitovoj garazi, 160 kn mjesecno, samo sam skoro 5 mjeseci cekao mjesto da se oslobodi jer je bilo zatrpano. Ovdje u kastelima nema toga, a vecina garaza sta ljudi imaju drze svoja vozila i nema mjesta da se pristekam
Split parking 145 kn za motor
Ja zadovoljan
Kad me nema idu u garazu pod ceradu
 
Na Blatine i ST3 je u vise navrata poskidalo djelove sa motora
 
sve je stvar izbora,za tih 145 kn.samo parkiras,a mozda se i mislis ponekad...a recimo garazu iznajmiti za nekih 100 eur.mjesecno,imas kljuc...alat...mores raditi nesto,sam popravljati... a mores i spavat u njoj ako je potreba... :)
 
sve je stvar izbora,za tih 145 kn.samo parkiras,a mozda se i mislis ponekad...a recimo garazu iznajmiti za nekih 100 eur.mjesecno,imas kljuc...alat...mores raditi nesto,sam popravljati... a mores i spavat u njoj ako je potreba... :)
145 kn za motor i skuter
Jedan je vani,drugi unutra pa tako naizmjence.kad san doma
A i misto za auto je tu.pa onda ide auto,motor i skuter kad me nema doma
10 min od kuce......pjeske