Gardaland 2007.

kad bi se krenulo?

  • Petak ujutro

    Votes: 14 35.9%
  • Petak popodne

    Votes: 4 10.3%
  • subota ujutro

    Votes: 9 23.1%
  • subota popodne

    Votes: 1 2.6%
  • 13 / 14.04.2007.

    Votes: 5 12.8%
  • 20 / 21.04.2007

    Votes: 1 2.6%
  • 27 / 28.04.2007.

    Votes: 23 59.0%

  • Total voters
    39
Status
Not open for further replies.

crnka

New member
nadam se da je bolje?mislim,naslov.

pa ima li itko plan zapičiti do gardalanda malo?
 
rado, a kad bi ti to picila?
 
e baš mi je drago.nadam se da ćemo ostati u kontaktu.iako bi bila fora da nas ide više.barem jedno 5 - 6 motora.nadam se da ćemo do proljeća skupiti ekipu.

ako vrijeme bude dobro moglo bi se ići krajem drugog - početkom trećeg mjeseca.
 
crnka said:
e baš mi je drago.nadam se da ćemo ostati u kontaktu.iako bi bila fora da nas ide više.barem jedno 5 - 6 motora.nadam se da ćemo do proljeća skupiti ekipu.

ako vrijeme bude dobro moglo bi se ići krajem drugog - početkom trećeg mjeseca.
ma ne tako rano crnka,noči su hladne a vrijeme se mjenja u hipu 4 mjesec poslije 20 tog i vozite
 
sve zavisi od vremena i slobodnih dana na poslu,a i para.ali mislim da bi negdje 3 - 4 mjesec bio sasvim ok.

mislim da ne bi trebalo biti sasvim vruće,pogotovo kad se bude vraćalo kući jer nekima bi od parka moglo biti muka (npr. mom dečku),a još ako bi upičilo sunce,to bi bila katastrofa.
 
vis to je dobra ideja....vec neko vrijeme to planiram..pa bilo bi super se tako dogovorit...
 
...evo možeš staviti na popis mene i moju bolju polovicu + još dvoje na drugom motoru. Što se vremena tiče glasamo za drugu polovicu 4. mjeseca kad bude stabilnije vrijeme. Hladnoća bi ubila čar putovanja, a bome i boravak tamo. Inače park je zatvoren od 8. siječnja do 1. travnja.
 
Pa onda i mene na spisak a možda i koji motor samnom dojde (y) (y)
 
Prije 15.4 nemoj ni pokušati zbog hladnoće. U Gardalandu zbjegavaj vikende, pogotovo popodne jer bude prevelika gužva i mora se čekat po sat vremena za jednu vožnju.
 
crnka said:
sve zavisi od vremena i slobodnih dana na poslu,a i para.ali mislim da bi negdje 3 - 4 mjesec bio sasvim ok.

mislim da ne bi trebalo biti sasvim vruće,pogotovo kad se bude vraćalo kući jer nekima bi od parka moglo biti muka (npr. mom dečku),a još ako bi upičilo sunce,to bi bila katastrofa.

Malo si zabrijala :misli: ak ce sunce i picit, nece ga bit dovoljno ni da vas zagrije a kamoli da vam bude vruce...prije sredine 4mj nemoj ni pomisljati na takav put. Ja sam prije 3 godine polovicom 2.mj. krenuo na mali losinj....stigo novi fazer 600, jos ga nisam ni razradio, nabrijan na novi motor reko krenut cu u 7-8 ujutro, mos mislit, preveliko uzbudjenje zbog puta i krenuo ja u 2 ujutro, idiot  :palacdolje: u zg snijega skoro do koljena...ne moram ni pricati kako sam se smrzo ko p.... do tuhobica, tam su me na benzinskoj skidali s motora, poslije je bilo skroz ok. Nikad vise to ne bi ponovio.
 
dobro,dobro. onda polovica 4. mjeseca.
za detalje se dogovorimo.

i, iskreno, jedva čekam.

dobro,sad kad smo približno dogovorili termin,šta onda kažete na spavanje u šatorima?
 
crnka said:
dobro,dobro. onda polovica 4. mjeseca.
za detalje se dogovorimo.

i, iskreno, jedva čekam.

dobro,sad kad smo približno dogovorili termin,šta onda kažete na spavanje u šatorima?

ovisi o vremenu .. moze biti jako hladno
 
a za šta služe vreće za spavanje???

a i,by the way, možeš se međusobno sa svojom boljom - gorom polovicom grijati u šatoru.
 
crnka said:
a za šta služe vreće za spavanje???

a i,by the way, možeš se međusobno sa svojom boljom - gorom polovicom grijati u šatoru.

neznam koju ti vrecu imas, ali vjerujem da vecina ima ljetne vrece za spavanje na +25 ili vise ..

a znam sta znaci boraviti u kampu kad je zima ..
 
pa vidjet cemo kakvo bude vrijeme
ja ne mogu garantirat..jer ovisi o jacoj  :wink: polovici kamo ce biti i slicno...ali inace da...mozda ne bude hladno...cuj...prosle godine je i za 11 mjesec bilo zima...
 
Jesi kad spavala u vreći pri temperaturi manjoj od 5˙C? Za to doba godine, pred jutro još uvijek može biti ispod 0...Treba ti jako dobra vreca, mozda ti bude ok u pocetku ali do jutra se smrznes ako nemas stvarno dobru
 
jesam spavala sam...ali ja imam jako dobru vrecu..i istina nisam bila na vjetru nego u zatvorenom
ali sad je malo prerano za o tome...
prosle godine je u 4. mjesecu snjezilo..prosle godine je i u 11 bilo mrzlotina...a evo ove godine..u 11. sunce pici...
tako da tko zna..ja nemamp revelikih problema sa zimom..
ali znam da nije gust vozikat se po hladnoci...
 
Status
Not open for further replies.