Gdje da kupim djelove i koje tunning komponente staviti do 7000 kn za ZIP-a?

Status
Not open for further replies.

matej

Guest
gdje ih najpovoljnije mogu nabaviti i koje komponente da stavim?

ajmoo ljudi i imajte na umu da bi za sve skupa dao ne više od 7000 kn ,malossi,pollini,eurocilindro,ja nemam pojma pa evo pitam!?
 
Želiš li trkači MHR kit ili obični Malossi (možda MHR replica).
Tu su komponente koje postoje
http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main.asp?Marca=250&Famiglia=0&Modello=MO/PIZS50&LastCod=undefined&LastMod=undefined

Tu ti je cijenik
http://free-st.htnet.hr/astonvilla/malossi.pdf

Uvoznik za malossi za RH je Global d.o.o. Piaggio centar Split
021/383-898
Traži mene od 08.30-17h
dijelove šaljemo poštom
 
Mislim da još motor nije uzeo
 
Nike said:
Mislim da još motor nije uzeo
u fazi sam nabavke jednog zipa lc 97 god.,a o skuterima nemam pojma,nebi htjeo samo da mi se razleti za 1000 km i volio bi da ide otprl 110-120 ali da ima dobro ubrzanje ,evo prijatelju od mene je samo da dam pare pa sad ako moj kolega sven javi ja idem ovih dana po njega,htjeo bi nešto što nije prezahtjevno za održavanje a opet da nije najslabiji neki kit,ako bi mogao izvuči 12-16 ks iz zipa bilo bi to super,čekam tvoje preporuke što da stavim i isto tako ako znaš gdje da to sve kupim i javi mi ili ako ti se da složi mi neku konfiguraciju koju ti misliš da bi valjalo staviti pa da si tako složim motor,oko 5000 do 7000 kn bi plafon dao za komplet,mogu li nešto ok sklepati sa tim novcima?

pozdrav iz Virovitice
 
triple_9 said:
mislim da je mhr replica najlosiji kit koji postoji,ali MHR sa jednom karikom (y)
Replica je skroz solidan slabi midrace kit iz kojeg se moze jako puno izvuc i bio bi dobar za tebe koji si pocetnik u tim vodama, dvije karike ima i solidna snaga ( niti pre slabo niti pre jako).....

2:  Da ali racunaj da je mhr sa jednom karikom race kit koji trazi i radilicu i frgu i spuh za sebe i malo bi ti bilo 7000kn ako ce stavit MHR-a ali da izvuce pravu snagu iz njega  (y)
 
triple_9 said:
mislim da je mhr replica najlosiji kit koji postoji,ali MHR sa jednom karikom (y)
Na ovo se mogu samo nasmijat
 
Nike said:
Na ovo se mogu samo nasmijat

smij se ti koliko hoces ,ja sam promijenio dva cilindra mhr replica i x klipova imam samo za reci da je smece...,s polini kitom i to gusenim je bio jaci... a na kraju sam imao komplet MHR ,to je bilo to.
 
triple_9 said:
smij se ti koliko hoces ,ja sam promijenio dva cilindra mhr replica i x klipova imam samo za reci da je smece...,s polini kitom i to gusenim je bio jaci... a na kraju sam imao komplet MHR ,to je bilo to.
Apsolutno je tako,ja sam se sa due+ ,koji sa Nardo spuhom košta dosta manje od MHR Replice sa MHR Replica spuhom,poigravao s Replicom,kasnije sam ko triple 9 imao komplet MHR koji bi prao mog RS 125 u startu bez ikakvog pogovora...;)
 
PEDROSA said:
Apsolutno je tako,ja sam se sa due+ ,koji sa Nardo spuhom košta dosta manje od MHR Replice sa MHR Replica spuhom,poigravao s Replicom,kasnije sam ko demza imao komplet MHR koji bi prao mog RS 125 u startu bez ikakvog pogovora...;)


Demza?
 
triple_9 said:
pusti me,u kurcu sam danas :? :shock:
na tebe sam mislio...
 
PEDROSA said:
Apsolutno je tako,ja sam se sa due+ ,koji sa Nardo spuhom košta dosta manje od MHR Replice sa MHR Replica spuhom,poigravao s Replicom,kasnije sam ko demza imao komplet MHR koji bi prao mog RS 125 u startu bez ikakvog pogovora...;)
čuo sam se sa joke-om danas i složio mi je nešto za 7200 kn otprl.,sad još samo da upali sa mijim prijateljom svenom i da dovućem zipa i udri brigu na veselje
 
matej said:
čuo sam se sa joke-om danas i složio mi je nešto za 7200 kn otprl.,sad još samo da upali sa mijim prijateljom svenom i da dovućem zipa i udri brigu na veselje
Nisi s njim nego sa mnom  :mrgreen:
 
Jesi kupio skuter u međuvremenu?

Kupi vespu pa nju tlaći...a ne iz ovog malog nemožeš ni čžšđć izvuč  :mrgreen:
 
Pivi said:
iz ovog malog nemožeš ni čžšđć izvuč  :mrgreen:
Sinko, da znaš samo šta se iz Zipa može izvuć...
Imaš jedan prastari film na netu zove se ZIP vs R1 di je Zip pobjedio...
Stvarno ti je dosadno....
 
Status
Not open for further replies.