Gdje kampirati u Lici?

Tauren

Well-known member
Pozdrav

Planiram ići na izlet motorom kroz Liku i rado bih negdje dignuo šator i prespavao. Ima li netko preporuku kampa, mjesta u divljini ili nešto takvo?
Bitno mi je da me ne diraju policija i zvijeri i da nema puno vožnje van asfalta. Voda i hrana nisu bitni, toga ću imati.
Više manje je svejedno gdje, okolica Udbine, Gospića, prema moru, svejedno.

Hvala!
 
Ne znam ima li veće divljine od prostora koji si naveo. :mrgreen: Traži od Gospića prema Gračacu ili Oštarijama/Karlobagu, tamo sam čak i vidio neke kampove.
 
Imaš onog engleza Rod Young u okolici Gračaca, po fb u grupi TET nudi smještaj
Fala, budem pogledao.

Ne znam ima li veće divljine od prostora koji si naveo. :mrgreen: Traži od Gospića prema Gračacu ili Oštarijama/Karlobagu, tamo sam čak i vidio neke kampove.
Pa ja bih rado u divljinu da nema ljudi, i idem zato da se odmorim od ljudi :mrgreen:
Ali pitam reko da ne završim negdje gdje love izbjeglice, bilo panduri, bilo vukovi :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: boško buha
Fala, budem pogledao.


Pa ja bih rado u divljinu da nema ljudi, i idem zato da se odmorim od ljudi :mrgreen:
Ali pitam reko da ne završim negdje gdje love izbjeglice, bilo panduri, bilo vukovi :mrgreen:
Mi smo prošle godine tražili i našli neki kamp u okolici Gospića a onda smo vidjeli da je bez ičega uključujući i hlad. Neka žena ima neki smještaj u Lovincu pa nam je dala da postavimo šator u dvorištu..
 
  • Like
Reactions: Tauren
U Lici možeš staviti šator svakih sto metara, nema ljudi, pusta je, vukova ima bar mi tako veli frend koji ima kuću na rubu NP (Sertić poljana). Tragova izbjeglica ima ko u priči tak da je tu možda veća opasnost mada se više niti ne skrivaju kada slobodno šeću po D1 u sred bijela dana u grupama po desetak njih. U Ključu Brdovečkom prije koji dan njih tridesetak protutnjalo kroz dvorište, tak da ni tu nije veselo.


Lolo
 
  • Like
Reactions: Tauren
Hvala na savjetima!
Budem onda vidio uz cestu šta mi se svidi, ali malo dalje od granice sa Bosnom :mrgreen: