Gdje kupiti Hein Gericke

kova77

New member
Pozdrav,
zanimam me jel moguce negdje u HR kupit kisne hlace od firme Hein Gericke (trebale bi bit jako dobre). Iskreno vec sam izludio sa kisnjacima jel sta god probam prokisnjava.
Zadnje sam kupio Modeka hlace koje su mi propustile medu nogama nakon par kilometara po jacoj kisi (popucale medu nogama, unutarnji sloj a vanjski ne drzi vodu). Probo sam i alpinisticke hlace od North Face-a (goretex) i isto su propustile na savovima medu nogama.

Razmisljam o Nordkapp-u ove godine ali tamo se ne upustam bez dobre kisne opreme.

Moze i savjet za kupnju od neke druge firme ali cvrstoca je bitna, dabe nepropusnost ako puknu cim zabacim nogu preko motora.
 
Očito kupuješ krivu veličinu.
Moto roba mora biti komodna kako se ne bi događale stvari kao tebi, ista se ne kupuje za modnu pistu....
 
XXL sam kupio. Vece ne mogu jel i na ovim hlacama imam 10cm duze nogavice. Rade preuske modele barem za moju gradu. Nije da imam neku pivsku trbusinu nego sam graden koda sam porjeklom sa Samoe tako da nista ne mogu pripasat

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

 
Imam ti veči broj kišno odijelo jednodijelno , vrhunsko , top model od Hein Gericke , deblje, filc oko vrata , nepromočivo, sa duplom podstavom , može padat kiša kolko hoče al garantiram da čeaš ostat suh ko barut
 
EL TORRO said:
Imam ti veči broj kišno odijelo jednodijelno , vrhunsko , top model od Hein Gericke , deblje, filc oko vrata , nepromočivo, sa duplom podstavom , može padat kiša kolko hoče al garantiram da čeaš ostat suh ko barut
Ja sam kupio Heldovo kisno odjelo sebi i zeni, znali smo se voziti cijeli dan po kisi i nisu pustila
 
Prošle godine sam uzeo ovo:
https://www.ixs-motorradbekleidung.de/a-2036/ixs-niagara-2-regenkombi
Za sada se dobro pokazalo  (y)
Nema baš ozbiljnog kišnjaka ispod 100€ tako da za njih vrijedi koliko para toliko muzike.
 
Trebaš tražiti XXL ali kratki kroj. Toje u konfekciji mislim 27 ili 29,
Krivu veličinu nosiš....
 
je tko kupovao s hein gericke webshopa?? su pouzdani??
 
MOONSHIELD said:
je tko kupovao s hein gericke webshopa?? su pouzdani??
Zar radi online shop?
Hein Gericke je po 4. put bankrotirao, mislim da prazne sta je ostalo u poslovnicama.
 
iviccaa said:
Zar radi online shop?
Hein Gericke je po 4. put bankrotirao, mislim da prazne sta je ostalo u poslovnicama.
https://www.hein-gericke-outlet.com/
znači kurčina, nepouzdano :misli:
da ne ispadne kao i s fc-moto, 2 mjeseca navlačenja i tek dok sam pokrenuo claim na paypalu su se udostojili vratiti lovu..
 
jučer je radilo
očito su neozbiljni ko i fc moto..
 
Gericke je u stečaju


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
šteta, delali su dobre jakne i rukavice :?