Gdje kupiti ulje Ipone?

baš sad gledam stranica od uvoznika (www.dagi.hr) je suspendirana  :misli:  :misli:
 
NEKID said:
baš sad gledam stranica od uvoznika (www.dagi.hr) je suspendirana  :misli:  :misli:
vidio sam da je u kurcu stranica. znam da ima u Rijeci kod Alberta na Grobniku, ali mi je to daleko. Jedino ako če kolega ici za Rijeku onda če mi uzet.
 
ma na stranici su pisali dućani koje je opskrbljivao, zato sam tražio.
 
imam ti ga na lageru posaljem ti ga na tvoju adresu koju gradaciju i koliko trebas?

s.
 
...več sam pital al mi je netko pobrisal post  :misli: ...Jel to ono ulje s mirisom jagode  :misli:
 
progressof_B said:
...več sam pital al mi je netko pobrisal post  :misli: ...Jel to ono ulje s mirisom jagode  :misli:
ulja za dvotaktne motore dolaze u opciji da mirise po jagodama. al to nije nikakva novost, jer ima i Elf i Motorex koji tako mirise.
 
malo listam pa sam naisao na ovu temu za ulje sa mirisom jagode... cuo sam za to ali neznam di ima kupiti u zg. pa ako netko zna bio bih mu zahvalan... ljepsa polovica se uvijek zali da joj jaknica smrdi po tts-u... jednom cu ulit dvotaktol...

pa ako netko zna di ima tog ulja u zg.
 
ive_xxx said:
malo listam pa sam naisao na ovu temu za ulje sa mirisom jagode... cuo sam za to ali neznam di ima kupiti u zg. pa ako netko zna bio bih mu zahvalan... ljepsa polovica se uvijek zali da joj jaknica smrdi po tts-u... jednom cu ulit dvotaktol...

pa ako netko zna di ima tog ulja u zg.
proba kod moto bencony (y)