Gdje kupiti?

Allpine

New member
Imam si u planu ove sezone kupiti novu opremu (kaciga,jakna,rukavice,hlace,cizme) koznu ovaj puta i bacio sam oko na IXS. Predpostavljam da mi se vise isplati ici u Italiju ili Austriju pa ako netko ima neki savijet ili zna mozda kada pocinju snizenja naka pomogne. Trenutno vozim xj600s ali se nadam da ce se i to promijeniti uskoro ali ce ostati naked i u planu mi je nesta V2 1000cc(prva opcije Tuono model iz 2003 ili 2004). Kod nas sam racunao da bi me oprema izasla oko 9000kn a ja se nadam da bi vani mogao proci i koju tisucicu manje.

Pomoc

Pozdrav iz Osijeka
 
 
vani ako nemora nuzno bit IXS kupis to sve 600-800€
 
Ne mora biti IXS njega sam stavio jer mi se svidjelo par stvari. Dali se isplati otici u Louis?
 
Allpine said:
Ne mora biti IXS njega sam stavio jer mi se svidjelo par stvari. Dali se isplati otici u Louis?

ako nemora bit neki razvikani brand, isplati

a inace se na raznim akcijama i razvikani brandovi mogu povoljno kupit
 
Nije mi vazno ime samo da je kvalitetno i sigurno ,a ne da mi se raspadne za 2 sezone. Sta mislis o air bag prslucima?
 
Allpine said:
Nije mi vazno ime samo da je kvalitetno i sigurno ,a ne da mi se raspadne za 2 sezone. Sta mislis o air bag prslucima?

2-3 sezone ce i jeftilen iz louisa izdrzat


o airbag prslucima kaj mislim?? bullshit, meni netreba 8)
 
speed attack said:
o airbag prslucima kaj mislim?? bullshit, meni netreba 8)
:LOL:genijalan komentar (y)
Moto-airbagovi a i ostala moto oprema (kaciga,jakne,rukavice itd.)trebaju samo onima koji razmišljaju da mogu dozivjeti nezgodu (bilo svojom ili tuđom greškom)..ako ne razmišljaš tako,onda sve od gore navedene opreme ti je nepotrebno..
P.S. uopće nemoj obraćati pažnju na crne događaje vezane za motocikliste unutar mjesec dana u Hrvatskoj..to ti je bullshit (y)
 
mugen said:
:LOL:genijalan komentar (y)
Moto-airbagovi a i ostala moto oprema (kaciga,jakne,rukavice itd.)trebaju samo onima koji razmišljaju da mogu dozivjeti nezgodu (bilo svojom ili tuđom greškom)..ako ne razmišljaš tako,onda sve od gore navedene opreme ti je nepotrebno..
P.S. uopće nemoj obraćati pažnju na crne događaje vezane za motocikliste unutar mjesec dana u Hrvatskoj..to ti je bullshit (y)

a vidi ko se nasao prozvanim...
 
mugen said:
:LOL:genijalan komentar (y)
Moto-airbagovi a i ostala moto oprema (kaciga,jakne,rukavice itd.)trebaju samo onima koji razmišljaju da mogu dozivjeti nezgodu (bilo svojom ili tuđom greškom)..ako ne razmišljaš tako,onda sve od gore navedene opreme ti je nepotrebno..
P.S. uopće nemoj obraćati pažnju na crne događaje vezane za motocikliste unutar mjesec dana u Hrvatskoj..to ti je bullshit (y)
kaj fali odgovru??
mene je pitao
i ja mu reko svoje misljenje
a ti slobodno mislis drugacije

al to je moje misljenje o tim prslucima i mos ga jebat

ti si ga obuci, slobodno i 2 obuces

ali ja necu
a ostalu opremu imam, vecina toga vrhunska, za mene i moj stil dovoljno

ne vozi kozu
teram eRa 8)

a kad na stazama ovog svijeta vidis jednog tRkaca u tom airbag prsluku , javi mi
onda cu i ja pocet razmisljat o nabavci tog bullshita

8)















bi mu volio prodat airbag prsluk??? 8)



:LOL: :LOL:
 
inace u luisu su snizenja krozu cijelu godinu ali na razlicite artikle!
ali da se nac i kvalitetne stvari (y)
 
IXS mozes kupiti kod sepica u ZG

Ne volim taj dućan - cijene su bolesne

ekipa je bahata

i više nikad necu kupit nikaj tam

To je razvikana svicarska marka a nist posebno bolja u odnosu do drugih i mislim da stvarno do 800 Eur mozes kupit vani sve kaj ti treba
 
I ja cu uzet komplet kozu slijedeće sezone...

Vjerojatno pratit rasprodaje u zimi kod Louis u Grazu

samo treba naletit na dobru ponudu

Skuzio sam da je bolje doci u Louis ranije ujutro jer ekipa razgrabi robu vec do 12h jer u grazu i nije tak veliki ducan.
 
na kacigi nemoj štedjeti.

a ostalu opremu kupi u louis - u. isplati se.

prošvrljaj malo po njihovim stranicama.