Gdje na jedan dan?

Y

Member
Iduci petak planiram sa ljepsom polovicom na jednodnevni izlet. Krenuli bi ujutro a trebali bi se vratiti do 17-18h jer dalje ima obaveze.
Nekakva realna distanca mi je 150-200km u jednom smjeru.
Razmisljao sam o Plitvicama no bio sam prosli vikend tamo i nema neki sadrzaj ako se ne ode bas na jezera. A cuo sam da je karta po osobi 180kn sto je poprilicno puno. Nadodaj klopu nekakvu i benzin i 100 eura ispadne minimalno jednodnevni izlet.

Ima tko kakvu bolju ideju, prijedlog ili iskustvo :).
Moje nekakve preference su priroda, mozda pokoje jezero :). Uglavnom, nesto jako opustajuce van gradske guzve.
 
Bio prošli tjedan sa svojom polovicom.

Karta ti je 110 kn po osobi. A klopa u obližnjim restoranima je u cjenovnom rangu vrhunskih restorana na samoj obali lijepe naše.

Ako misliš ići na jezera rezerviraj barem tri sata za to. Mala šetnjica, vožnja brodićem i nazad vlakom.
 
odite do Fuzina. lijepa cesta, lijepo jezero, imas setnicu oko jezera, voznja brodicem, klopa je dobra.
 
Čuo sam za fužine, ima neki restoran ili hotel, nešto, gdje su kolači prva liga. Zna netko za to?
 
Bitoraj?

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Krk je uvijek odličan izbor bilo za jednodnevni ili višednevni izlet.

Odete do Malinske, okupate se kod Malina ak je vrijeme, mrknete odlične lignje sa žara u Braceri i pravac doma (y)
 
andrej16888 said:
Čuo sam za fužine, ima neki restoran ili hotel, nešto, gdje su kolači prva liga. Zna netko za to?
ak na kolace mislis na strudlu od borovnica ili sumskog voca, onda definitivno hotel Bitoraj ;)
ostalo nisam nikad probao tamo :D
 
Ako krenete dovoljno rano, ja glasam za Bledsko i Bohinjsko jezero.
Uživat ćete u vožnji, možete bacit kupanje ako bude toplo, ispraznit ćete bateriju na fotiću od slikanja...
 
fawlty82 said:
ak na kolace mislis na strudlu od borovnica ili sumskog voca, onda definitivno hotel Bitoraj ;)
ostalo nisam nikad probao tamo :D

e to je ta štrudla od borovnica i šumskog voća! Ovaj vikend pravac Bitoraj!
 
Fuzine su odlicno mjesto za izlet,šetnja oko jezera,vožnja vlakicem,vožnja brodicem po jezeru,razgledavanje špilje,i sve to u krugu od 20minuta hodanja,plus odličan restoran( Bitoraj) za ručak večeru ili cak i noćenje u tom objektu (y)



 
Ovo bi bio lijepi đir; Fužine (Bitoraj svakako, medvjeđa šapa ili veprovina, kolač od borovnice), Lokvarsko jezero, Mrzle Vodice, Crni Lug, Delnice pa doma. Za razliku od mora nije vruće.
 
Y said:
Iduci petak planiram sa ljepsom polovicom na jednodnevni izlet. Krenuli bi ujutro a trebali bi se vratiti do 17-18h jer dalje ima obaveze.
Nekakva realna distanca mi je 150-200km u jednom smjeru.
Razmisljao sam o Plitvicama no bio sam prosli vikend tamo i nema neki sadrzaj ako se ne ode bas na jezera. A cuo sam da je karta po osobi 180kn sto je poprilicno puno. Nadodaj klopu nekakvu i benzin i 100 eura ispadne minimalno jednodnevni izlet.

Ima tko kakvu bolju ideju, prijedlog ili iskustvo :).
Moje nekakve preference su priroda, mozda pokoje jezero :). Uglavnom, nesto jako opustajuce van gradske guzve.
dođeš do mene ošišaš živicu,pokosiš voćnjak i dobiješ roštilj i pivu i taman si nazad do 18  :LOL:
 
skuco said:
dođeš do mene ošišaš živicu,pokosiš voćnjak i dobiješ roštilj i pivu i taman si nazad do 18  :LOL:
Reci di je to, pa da nas dođe još nekoliko. Naravno samo na zadnje dvije aktivnosti :mrgreen:
 
skuco said:
dođeš do mene ošišaš živicu,pokosiš voćnjak i dobiješ roštilj i pivu i taman si nazad do 18  :LOL:

To i doma imam svako malo :p.