Gdje na zamjenu ulja i semeringa vilice u Zg

Outlaw

Active member
Pocelo mi curit ulje na vilici na CBR1000 2005. Preporuke gdje otic da se pogleda i vjerojatno zamjene semerinzi? S tim da oni skidaju vilice, nabave dijelove itd...

Kako se uopce krecu cijene za to?

Zvao sam Cohu, ali moze tek nakon 8.8.
 
Ajde da se i ja ovdje ubacim. Imao koji normalni (po cijeni) majstor u ZG koji moze nastimati vilicu? S time mislim promijeniti za jace federe i gusce ulje. Vozim SV650 i vilica je tvornicki nastima vise za sitne japance neko za jace slavonce. Hebiga, ne znaju oni za slavonsku kuhinju  :D
 
Outlaw said:
Pocelo mi curit ulje na vilici na CBR1000 2005. Preporuke gdje otic da se pogleda i vjerojatno zamjene semerinzi? S tim da oni skidaju vilice, nabave dijelove itd...

Kako se uopce krecu cijene za to?

Zvao sam Cohu, ali moze tek nakon 8.8.
mene je na banditu sve komplet došlo 600 kuna, sve njihovo.
 
snoopyx said:
Ajde da se i ja ovdje ubacim. Imao koji normalni (po cijeni) majstor u ZG koji moze nastimati vilicu? S time mislim promijeniti za jace federe i gusce ulje. Vozim SV650 i vilica je tvornicki nastima vise za sitne japance neko za jace slavonce. Hebiga, ne znaju oni za slavonsku kuhinju  :D

Coha recimo?

Ja sam to sebi sam radio na SVu, nije problem neki... Kupi recimo 15W ulje, opruge sam kupio Wilbers. Dignes prednji kraj (dizalica pod blok, gurtne na strop,...), skines kotac, izvuces vilice, opruge, ispraznis ulje, pumpas pumpas... nadi tocno koliko ulja moras stavit (mjeris metrom kolicinu), vratis sve nazad i samo gas :)

I jos nazad stavis amortizer od ZX6R ili ZX10R ovisi koliko si tezak :)
 
jos si zaboravio napisati da mora imati alat za nabiti semeringe nove,inace bude skuplja pita od tepsije itd..

a ako su usd vilice,onda je jos kompliciranije,pogotovo,ako to nikad nisi radio.
 
Ivanos46 said:
jos si zaboravio napisati da mora imati alat za nabiti semeringe nove,inace bude skuplja pita od tepsije itd..

a ako su usd vilice,onda je jos kompliciranije,pogotovo,ako to nikad nisi radio.

Ako zeli samo ulje i opruge mjenjat, ne mora semeringe ako su dobri. Ja ih nisam mjenjao.