Gdje nabaviti crni z750? Nema ih vise??

Bruno_rv

New member
Jucer i danas zovem posvuda cak ukljucujuci KMS i svi mi kazu : Nista od toga. Sad ne kuzim,nema ih trenutno ili? Kazu, rasprodana je zaliha za 2006 godinu. Zaliha namjenjena HR ili ? Kazu, zovi drugi tjedan. Molim da mi neko pojasni jer me zanima da li je u pitanju cekanje na uvoz ili ih uopce vise nema. Malo mi zvuci glupo da ne mozes kupit jedan motor jer ih nema. Ok trenutno,ali da ih vise nece niti biti  :shock: :shock:.
 
kod betmena?

pa šta nisi odma njima ta pitanja postavio???
 
Pa jesam. "Zovi drugi tjedan" je jedini odgovor. Pitao sam i da li ce biti uopce tih motora ---- "Zovi drugi tjedan"  :mrgreen: Ko ce cekat drugi tjedan??  :mrgreen: :mrgreen: Mislio sam da ovdje neko zna o cemu se radi....
 
pitaj Hrvoja.... on ima jedan, pa ti njemu kupi narančasti, a on će tebi dati crni.....  :mrgreen:
 
strasilo said:
pitaj Hrvoja.... on ima jedan, pa ti njemu kupi narančasti, a on će tebi dati crni.....  :mrgreen:
Da narančasti bmw :giggle:


Zovi u DKS u Sloveniju pa njih pitaj.
 
Probaj PRO bike, posalo sam ti broj gazde na PP (y)
 
Hvala ljudi. Probat cu zvat SVE ! Mozda nadjem koji negdje zagubljen u skladistu. Jebiga,kad novac nikad ne dodje na vrijeme kad ga trebas :D
 
poznato  (y) ja sam kupovao z1000 2003.god početkom sedmog mjeseca i svi su mi rekli da je rasprodana zaliha za tu godinu  :( Ja sam svog narućio u devetom mjesecu i stigo u trećem  :mrgreen: 2004. no raspitaj se možda ima još negdje koji. evo prošli tjedan stigli dva crni u Krapinske.
 
I to nije jedini model koji nedostaje - navodno nema vise ni ER5-ica, crnih...

:misli:
 
frx1 said:
vjerovatno stize novi model 2007 drugi tjedan, pa radije uzmi taj :D
Kakav novi model :misli: hoče biti kakvih vidljivih razlika u odnosu na aktualni model :misli:
 
zove me danas marmevlado, place dete, taman zvadil lovu, a mane zekana za kupit.
:mrgreen:
 
btw, motora ima svuda, samo treba narucit. 5-10 dana rok isporuke..
 
Malo off-a - konacno su si BaRRakasi napravili logo...

Bilo je i vrijeme, a ne samo po birtiji cugati...

:mrgreen:
 
meni su 2004 govorili da više sigurno nigdje neću naći crnog, a crveni i plavi mi nudili i po nižoj cijeni, ja sam ipak nazvao sve brojeve, i od jednog i drugog uvoznika, sve salone u hrvatskoj i našao zadnjeg :D (y) (y)