Gdje nabaviti klip za Derbi GPR 125

Status
Not open for further replies.

Jolly

Member
Evo kako piše u naslovu trebao bi klip sa karikama za Derbi GPR 125 Racing 2005. godina, promjera 56 mm , ako neko možda ima ili ako neko zna gdje bi se mogao kupiti.
 
kontaktiraj piaggio hrvatska u splitu...oni su izmedju ostalog uvoznici i ovlasteni prodavatelji i serviseri za derbi... (y)
 
Probat ču ih kontaktirat , odgovaralo bi mi ako netko ima možda i polovni klip a da nije oštečen.
 
Jolly said:
Probat ču ih kontaktirat , odgovaralo bi mi ako netko ima možda i polovni klip a da nije oštečen.

Zoran, on prodaje nove takve motore al vjerojatno ima i polovnih djelova jer je serviser - 035/ 273-121 L&Z Company
 
KING RR said:
Zoran, on prodaje nove takve motore al vjerojatno ima i polovnih djelova jer je serviser - 035/ 273-121 L&Z Company



Probat ču nazvat , hvala.  (y)
 
ajd još malo poslikaj taj klip......nisam siguran, al mislim da derbi na tom motoru nema svoju mašinu nego posuđenu, pa bi i odgovarao klip od nekog drugog motora.......nešto slično kao i suzuki rgv 250 i aprilia rs 250, što se tiče klipova......
 
koliko ja znam masina je ista kao jamaha dt 125 ( zapravo je ta masina ) i na masina misa made in japan ( ovo sam procitao u motopuls )
 
joce said:
koliko ja znam masina je ista kao jamaha dt 125 ( zapravo je ta masina ) i na masina misa made in japan ( ovo sam procitao u motopuls )


to sam i mislio, kada sam vidio klip, samo nisam 100% siguran, a tih klipova ima koliko hočeš od proXa, i netreba tražiti od derbija, jer će ti ga netko masno naplatiti........klip ti je 600-700kuna, stavi  i vozi,a imaš i 6 specijala,ako je čahura u cilindru.........
 
Imam trenutno samo još ovu sliku na compu jer motor je od susjeda,a što se ostalog tiče vjerujem da klip paše od nečeg drugog ali neznam od čega tražit ,pa ako neko ima neka iskustva dobro bi došla.
 
Jolly said:
Imam trenutno samo još ovu sliku na compu jer motor je od susjeda,a što se ostalog tiče vjerujem da klip paše od nečeg drugog ali neznam od čega tražit ,pa ako neko ima neka iskustva dobro bi došla.


taj s rupom, mislim da ti je od TZR 125 FU......pogledaj što piše na cilindru
 
zeto said:
taj s rupom, mislim da ti je od TZR 125 FU......pogledaj što piše na cilindru

Nemam sad cilindar kod sebe ali sutra ču pogledat. I da,mislim da je taj klip unutra orginalan jer motor još nije rastavljan.
 
Ako me pamčenje ne vara to bi trebao biti Yamahin agregat a klip bi trebao biti kao u yamahe dt 125 lc...

Po izgledu mi se ćini da dizajn klipa nisu mjenjali 15 godina, jako slican klip je bio u mojoj dt-lc mašini.

A djelova za tu jamahu lakše ćeš naći i jeftinije nego za derbi
 
treba točno pogledati, jer ima jedno 5 klipova za yamahu, za 125cc mašinu......


al sa rupom ispod karika, jedino ima model 4FU,za TZR.......i cilindar je nikasiliran, nema bušenja......ima od prox i wossner

 
Evo upravo mi je susjed javio da če mu tip iz Broda "L&Z Company"  uspijeti riješit klip. Još jednom hvala svima na savijetima i pomoči.  (y)
 
Status
Not open for further replies.