Gdje nabaviti klip za jawu?

vejv900rr

New member
Susjed me zamolio da potražim klip za jawu 65,25  ,250, 70god. Još mu samo on fali da složi motor pa ako netko može pomoći bio bih zahvalan.
 
nisam siguran jel Trkulja iz Broda drži dijelove za Jawu .... za MZ znam da ima...
 
Hm,mislim da u Barcsu ima djelova za jawu,znam da je frend kupio palenje ono sa 2 platina i bla bla,prije 2-3 mj,inaće imaju i djelove za mz i ćak neke za čz.....
 
javit će ti se ovi dečki što reade Tomose i MZ-e .... oni imaju Trkuljin broj, ja ga trenutno nemam kod sebe ...  (y)
 
evo našao ...

zove se Jadranko Trkulja, tel. je 035/ 276 - 302

koristi tražilicu .. ;)
 
Da, Jadranko Trkulja je na moru i za MZ-a i tomose ima svega, al mislim da za jawu, pogotovo tako staru pitanje dal ima, a ako i nema svakako će znati uputit te kom da se obratiš  (y) ako ti je hitno javi se Ljubi iz ZG-a 0917808711, negdje je u španskom, isto se isto bavi tim starim kantama  (y)
 
ako se ne snadete, javite se ovde u splitu ima jedan sta prodaje djelove za mz i jawu, zove se zagor pa cu nabavit broj ako ocete.
 
to je klip za čz 250

ima u mjerama 65,5; 66; 66,5; i 67mm

i sastrane, gdje je klip puknut, od donje karike, do kraja klipa ima jedan prorez......

 
ajde ti u Mađarsku i kupis sve sto ti treba

nije ti daleko
 
zeto said:
to je klip za čz 250

ima u mjerama 65,5; 66; 66,5; i 67mm

i sastrane, gdje je klip puknut, od donje karike, do kraja klipa ima jedan prorez......
Stara dobra 250-tica...................... (y)