Gdje naci dijelove za zx6r '03-'04....

Fenring said:
Ogi said:
:oops: E meni bi trebala desna stranica, ljevi retrovizor, zmigavci, i jos neke sitnice za 'o3 pa ak neko zna za takve rabljene stvari mogu i malo ostecene molim javit, zahvalan bum unapred a gepezea bi molil da mi pripremi naljke.

Imam ti desnu stranu za '04, to je valjda isto, a mozda ti i zmigavce ponudim.
e samo da se zahvalim, sve mi pase iako je '04, ja sam zaboravio zvati na pice pa evo sad koristim priliku, ja bum verovatno u petak u RR pa to mozemo realizirat odmah.
 
Ogi said:
e samo da se zahvalim, sve mi pase iako je '04, ja sam zaboravio zvati na pice pa evo sad koristim priliku, ja bum verovatno u petak u RR pa to mozemo realizirat odmah.

Ne, ne ja sam kriv, vjeovao ili ne ona kuca pored moje je birtija, a ja sam strasno zakazao. Mislio sam mozda ti se zuri kuci.
Cujemo se u petak.
 
e :cool: Zver je danas obavila probnu vožnju, e ja sam stvarno iznenadjen kak mali ide, fenomenalno, ili se ja nisam dugo vozil pa mi se čini. :cry: :mortal: :wink: :misli: e još uvek mi fali nosač tablice sa žmigavcima, retrovizor ljevi (NALJKE), komad koša , maleni s desne strane , drugo sve 5. :eek: :D I još mi samo kupac fali jer mi lova treba. :blahblah:
 
evo ti broj od jednog majstora za motore pored vtc,098763-574-željko đukić ili 098 343-421,radi streetfight prerade,krpa oklope , farba,radi air- brush,i moj je znanac,ako ti se da nazovi ga , navrati , on je u lozanu pored VTC :cool