Gdje naručiti djelove

Jolly

Member
Evo jedno pitanje za znalce. Planiram radit malo veči servis na ZZR-U 600,znači španere,kvačilo itd. pa me zanima gdje naj povoljnije i naj brže nabaviti djelove.
 
strasilo said:
originalne ili zamjenske ?

Pa svejedno...  :misli: Sve zavisi od cijene,ako nije velika razlika onda naravno orginal.
 
pa originalne u bilo kojem ovlaštenom kawasaki servisu ...  (y)

a zamjenske.... motomanija, ebay, purić(kvačila), itd.. ;)
 
strasilo said:
pa originalne u bilo kojem ovlaštenom kawasaki servisu ...  (y)

a zamjenske.... motomanija, ebay, purić(kvačila), itd.. ;)


A Superbike-Varaždin ili ostale trgovine. Za Hondu sam uzimo sve u Top-motu i sve je stizalo relativno brzo,ali za Kawasaki još nisam uzimo ništa osim ulja i filtera pa neznam gdje uopče naručit.
 
Jolly said:
Evo jedno pitanje za znalce. Planiram radit malo veči servis na ZZR-U 600,znači španere,kvačilo itd. pa me zanima gdje naj povoljnije i naj brže nabaviti djelove.

Ja sam na 636 radio veliki servis ( znači sve od lanca u mašini do K&N-a ) sa novim gumama i radom oko 9000 kn, sve orginal u kawa servisu kod nas  (y)
 
ja sam djelove narucivao u austriji.posalji mi sifre dijelova,pa cu poslat upit u shop.uglavnom,dijelovi su kod njih unutar 7 dana.
 
Jolly said:
Evo jedno pitanje za znalce. Planiram radit malo veči servis na ZZR-U 600,znači španere,kvačilo itd. pa me zanima gdje naj povoljnije i naj brže nabaviti djelove.
Španere ti savjetujem isključivo orginal KMS Karlovac što se lamela tiče Louis i Hein Gericke u Grazu ti imaju i zamjenske od poznatih priozvođača i tamo je najpovoljnije.
 
ja sam original dijelove u Austriji naručivao !!1
I bili su cca 40% jeftiniji nego tu.  (y)
 
rhythm said:
ja sam original dijelove u Austriji naručivao !!1
I bili su cca 40% jeftiniji nego tu.  (y)

Jel može neki kontakt telefon ili nešto slično,kome se obratit.  :misli:
 
rhythm said:
ja sam djelove narucivao u austriji.posalji mi sifre dijelova,pa cu poslat upit u shop.uglavnom,dijelovi su kod njih unutar 7 dana.

Meni treba dio br. 21119-1272 (CDI za Kaw. Tengai 650, model KL650 B)
ako možeš pitaj pa mi reci...
TNX
 
bok, poslao sam sada mail, pa ti javim  (y)
iako, koja je godina u pitanju? da znam ak me bude pitao
 
rhythm said:
bok, poslao sam sada mail, pa ti javim  (y)
iako, koja je godina u pitanju? da znam ak me bude pitao

1990 godina
šasija br. KL650B-004633
motor br. KL650AE017531
TNX  (y)