Gdje po opremu?

Medic

Member
Evo i moja prva tema :D
Zanima me koga i što možete preporučiti (u Zg) za kupnju jakne i kacige ( i ženske) te još nekih sitnica, a da ima neke normalne cijene, te kakva su iskustva s odlaskom u Slo i Austriju. Mislim dal se isplati. Kaj je sa Delta teamom u Krškom? Kod njih sam prije 10-ak god kupio svoj prvi bubrežnjak pa sad nakon duže stanke sam opet u fazi kupnje motora i potrazi, al neznam kak su danas kaj se opreme tiče. Na www nemaju niš konkretno
Hvala!
 
pogledaj ponudu na www.moto-oprema-amd.hr ja sam tamo kupio hlače,rukavice, kornjaču, kacigu za curu i još neke sitnice, daju i neke popuste i sve u svemu su OK
 
Pogledaj kod Šepića. Tako sam i ja kupovao i sebi i curi i na koncu sam dosta toga i dobio. (y)
A pogledaj i u MIGO-MOTO, isto ima dooobrih stvari.
 
Prošle godine sam bio u Italiji,toćnije u Monzi,pa ti mogu reć da su kacige skuplje a odijela novi modeli nisu baš skupi a prošlogodišnji puno jeftiniji nego u Hrvatskoj.
 
a jel se daje jos negdje popust na licencirane vozace osim u migo motu?

za opremu

fala
 
ako trebas koznu jaknu hlace ili kacigu mozda, javi se na PP.
U Samoboru sam imam povoljne jakne kožne od 1200-1399 kn, kravlja koža, 1.2-1.3 mm, podstava, protektori, nekoliko modela.

Firma je NB-IPON, SAMOBOR
bavimo se inace opremom za borilačke sportove  a ovo je novo u ponudi.

 
ako već spominješ da bi do Austrije ili Slo, odi u Graz u Louis... dosta povoljno, a nije tako loša oprema...
 
sssss said:
ako već spominješ da bi do Austrije ili Slo, odi u Graz u Louis... dosta povoljno, a nije tako loša oprema...

Budem. Malo sam gledao po netu i da se naći stvarno svega kod njih. Čekam još 20-ak (tak su rekli)dana da stigne KLE pa ću onda dalje (y)
 
jel zna netko dali mi mozemo narucivati stvari sa ebaya,npr . engleskog,ili samo ovi iz eu?  :misli:
 
krco said:
jel zna netko dali mi mozemo narucivati stvari sa ebaya,npr . engleskog,ili samo ovi iz eu?  :misli:

mislim da to s EU nema veze

 
speed attack said:
mislim da to s EU nema veze

kak nema?
koliko sam skuzio,placanje se u 95% slucajeva obavlja preko paypala.
e sad se ja probao registrirati na taj vrag pay pal ali nema hrvatskena popisu zemalja,a kako vidim ima slovenija.
 
krco said:
kak nema?

na ebay.de vecina trazi placanje "Überweisung" iliti uplata na racun
a to i ti iz HR mozes uplatit
samo je pitanje postarine i carine
 
sta bi bosanci rekli

dok smo mi jeli vilicama svabo je rukama....
sad se to malo okrenulo
:mrgreen: