Gdje promijenit lanac u ZG?

Outlaw

Active member
Gdje u Zg da odem promijenit lanac? Pokusavam se dogovorit s deckima iz DarioAuto vec dva mjeseca pa nikak. Ima neka alternativa? Sutra bi mjenjao...

 
Koliko e mail-a sadrži vaš pokušaj dogovora????


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx
 
Elias said:
Koliko e mail-a sadrži vaš pokušaj dogovora????


Poslano sa crikvenog tornja...mit tapatalk und ajfonx

Ne razumijem?

Telefonski svaki put zovem, ali i dalje ne kuzim bit...
 
Ja mijenjao u Moto Markezu (Sveta Nedelja) prije godinu dvije. Sam sam stavio zadnji lancanik jer sam dan ranije mjenjao gume pa mi je bilo "usput", a kod Markeza sam platio 200 kuna za zamjenu prednjeg lancanika i lanca (naravno, donio lancanik, lanac i masterlink za zakivanje). Nazvao ih prije da dogovorim termin (ne sjecam se koliko sam cekao, mozda jedan dan, mozda par dana), otisao tih sat vremena na kavu u lokalni kafic. Zadovoljan kako je napravljeno
 
Radim od 9-17 i nemogu bas otic mijenjat lanac i cekat za vrijeme radnog vremena, pa gledam nesto u Zg (eventualno blizu Preckog LOL) gdje bi prije posla ostavio motor, kolega neki me pokupi i nakon ili za vrijeme posla po motor...
 
3alfa3 said:
Ja mijenjao u Moto Markezu (Sveta Nedelja) prije godinu dvije. Sam sam stavio zadnji lancanik jer sam dan ranije mjenjao gume pa mi je bilo "usput", a kod Markeza sam platio 200 kuna za zamjenu prednjeg lancanika i lanca (naravno, donio lancanik, lanac i masterlink za zakivanje). Nazvao ih prije da dogovorim termin (ne sjecam se koliko sam cekao, mozda jedan dan, mozda par dana), otisao tih sat vremena na kavu u lokalni kafic. Zadovoljan kako je napravljeno

Ma vidio sam da mi je to blizu u biti, zvao, kaze prvi termin 7.6.  :misli: Pa svi rade sve u 16
 
3alfa3 said:
Ja mijenjao u Moto Markezu (Sveta Nedelja) prije godinu dvije. Sam sam stavio zadnji lancanik jer sam dan ranije mjenjao gume pa mi je bilo "usput", a kod Markeza sam platio 200 kuna za zamjenu prednjeg lancanika i lanca (naravno, donio lancanik, lanac i masterlink za zakivanje). Nazvao ih prije da dogovorim termin (ne sjecam se koliko sam cekao, mozda jedan dan, mozda par dana), otisao tih sat vremena na kavu u lokalni kafic. Zadovoljan kako je napravljeno
Sto je reci da ga sam ne mijenjas?
Dosta toga sam petljas oko motora, zasto ne i lanac?
 
iviccaa said:
Sto je reci da ga sam ne mijenjas?
Dosta toga sam petljas oko motora, zasto ne i lanac?

Toliko rijetko mi treba novi lanac da nikad nisam nabavio alat za to. Kao i kod izmjene svjecica, procijenio sam da mi je lakse platit majstora nego se sam zajebavat s tim  :mrgreen:
 
Outlaw said:
Radim od 9-17 i nemogu bas otic mijenjat lanac i cekat za vrijeme radnog vremena, pa gledam nesto u Zg (eventualno blizu Preckog LOL) gdje bi prije posla ostavio motor, kolega neki me pokupi i nakon ili za vrijeme posla po motor...

Mislim da Viktor moto ima servis negdje blizu Preckog, mozda Jarun...
 
3alfa3 said:
Toliko rijetko mi treba novi lanac da nikad nisam nabavio alat za to. Kao i kod izmjene svjecica, procijenio sam da mi je lakse platit majstora nego se sam zajebavat s tim  :mrgreen:
upravo tako  (y)
 
Baby Nexus said:
nebi tam najgoreg neprijatelja poslal  :mrgreen: :palacdolje:

Nisam nikad bio i ne znam kako je kod njih, znam samo da je blizu čovjeku :mrgreen:

A i mislim da nemaju šta zajebati kod promjene lanca?