Gdje ste kupili TOP CASE za ER6

Sip

New member
Prijatelju treba kofer za ER6 je li imate koji savjet, gdje da se kupi i koiko to kosta :misli: Recimo manji kofer od 38 litara.
 
givi je uvijek dobar izbor.
ja sam rabljeni uzeo za 300 kuna.
stane nutra 1 kaciga integralka ili jakna sa protektorima (ne znam koliko litara pa da ti dam okvirnu velicinu barem)
 
c2h5oh said:
givi je uvijek dobar izbor.
ja sam rabljeni uzeo za 300 kuna.
stane nutra 1 kaciga integralka ili jakna sa protektorima (ne znam koliko litara pa da ti dam okvirnu velicinu barem)

Pa to se jos da naci, ali njemu treba i onaj nosac.
 
hmmm, da na to nisam racunal. ne znam fakat, ja sam vec imao nosac na bajku pa se nisam sa time morao zafrkavati. :(

a nek proba isto rabljeno, ako ne vjerujem da imaju u kawasakijevom salonu.
 
pa imas givi nosace u piccilu u splitu....imas kod sepica givi nosaca i kofera naravno...
Od kappe su isti nosaci ko od givija pa ti mozda ti lakse nac....

imas u bencony moto od coocasea... itd
 
Fanatic said:
pa imas givi nosace u piccilu u splitu....imas kod sepica givi nosaca i kofera naravno...
Od kappe su isti nosaci ko od givija pa ti mozda ti lakse nac....

imas u bencony moto od coocasea... itd

Pa je li mi mozes malo pomoci i sa cijenom :? bar okvirno, koliko to kosta :misli:
 
evo ovako...

ja sam se interesirao za: Givi E 450 SIMPLY II ( taj mi je bio najljepsi )

TOP MOTO:

Poštovani!

Cijene su:
nosač - 339,00 kn ,
ploča - 235,00 kn ,
kofer E450N 890,00 kn.
Nosač nemamo na lageru robu ,a robu od dobavljača Givi-a smo dobili
danas, tako da bi isporuka bila slijedeći tjedan,naravno ako se
odlučite za narudžbu.
Lijep pozdrav ,
Vladimir,
Top Moto




GREDA SKUTERI BJELOVAR

Poštovani,

Cijene za navedene artikle su sljedeće:

Kofer Kappa 42l (matt crna boja) - 750 kn
Nosač kofera - 400,00 kn
Podložna ploča za kofer  - 250,00 kn


Navedene artikle imamo, te ih ovaj tjedan možete kod nas kupiti. Molimo Vas da nas, ukoliko se odlučite, kontaktirate jedan dan prije, te da nam javite da li je potrebna dostava za robu na Vašu adresu!



Unaprijed hvala,

GREDA d.o.o.
Bjelovar



PICCILO

Štovani,
Sve traženo imamo na stanju ovog trena, za 3 dana neznam!
Nosač 445FZ – 339 kn, ploća M5M – 229 kn i kovčeg E4500N (bez ploće) – 840 kn.
Po vašoj uplati šaljemo o našem trošku paketnom dostavom na vašu kućnu adresu.
Pozdrav Piccilo



Eto nadam se da sam pomogao...
Pozdrav
 
Eeeee pa to je odgovor (y) (y) (y) (y)
 
Ja sam svoj kofer i nosač uzeo zajedno s motorom u MMS-u Požega.... Više se ne sjećam koliko novaca je sve koštalo...  :misli:
Da, nosač i kofer su Kappa 26l...
 
Bekspejs said:
Ja sam svoj kofer i nosač uzeo zajedno s motorom u MMS-u Požega.... Više se ne sjećam koliko novaca je sve koštalo...  :misli:
Da, nosač i kofer su Kappa 26l...

bas si mu sve objasnio  :LOL: 

ja imam kappa 35 litara kofer i u njega taman stane jakna i kaciga
 
Fanatic said:
PICCILO

Štovani,
Sve traženo imamo na stanju ovog trena, za 3 dana neznam!
Nosač 445FZ – 339 kn, ploća M5M – 229 kn i kovčeg E4500N (bez ploće) – 840 kn.
Po vašoj uplati šaljemo o našem trošku paketnom dostavom na vašu kućnu adresu.
Pozdrav Piccilo


be careful... istu informaciju sam ja dobila na telefon, narucila odmah i onda je za dva dana dosao nosac s drugom cijenom, 570 kn
pa sad kazu da su mi zabunom rekli staru cijenu, a dosla je nova roba
 
Sip said:
Prijatelju treba kofer za ER6 je li imate koji savjet, gdje da se kupi i koiko to kosta :misli: Recimo manji kofer od 38 litara.

evo ako vidiš u avataru,ja sam nabavio nov u¨ SBK Brčko¨,mislim da vjerovatno može i na ERa, orginal kawasaki ,zajedno sa nosačem  i ovom zelenom grafikom košta 190 eura .
 
Imam givi simply 45 lit.pazite u njega stanu dvije kacige ali ! montiram ga ja otvorim uzmem kacige i ne ide, kacige su shark rsi imaju kao spojler i ne mogu unutra.Zato probajte prije ako je to bitno.
 
REVersyst said:
Imam givi simply 45 lit.pazite u njega stanu dvije kacige ali ! montiram ga ja otvorim uzmem kacige i ne ide, kacige su shark rsi imaju kao spojler i ne mogu unutra.Zato probajte prije ako je to bitno.
Jel ih stavljaš tako da su spojleri na vrhu ili sa strane?
 
legnem ih na bok i pokušam spojit otvore i zo prednji dio od jedne s zadnjim djelom druge ali spojler neda ući,to s normalno okruglim kacigama funkcionira.Netko je od versysta pitao za kukice za objesit kacige e pa kad se skine sic na rami su s svake strane zavarene kukice natakneš prstene od remena kacige i ljepo zaključaš sic.
 
Kappa K53 (53l),u ovaj ti stane i slon ak očes,dizajn je super niš nije previše nakičeno mačjim očima,cijena sa svim 2000 kn u forticaru u zagrepčanki.Sam ak ti je er naked varijanta onda se bojim da bu vizualno malo pre velki,evo kak zgleda kod mene...
 
nexus said:
Kappa K53 (53l),u ovaj ti stane i slon ak očes,dizajn je super niš nije previše nakičeno mačjim očima,cijena sa svim 2000 kn u forticaru u zagrepčanki.Sam ak ti je er naked varijanta onda se bojim da bu vizualno malo pre velki,evo kak zgleda kod mene...

Prva liga izgleda (y)