Gdje u Zagrebu kupiti YUASA akku suhi gel mod. YTX12-BS

imas firmu u Zagrebu. BEREN d.o.o. Ja sam tamo uzeo skoro identicnu bateriju za svoj vtr...cijena je oko 650 kn...sto je triputa jeftinije od original yuasa(honda). Telefoni: 01/3707 536 ili 3703 090 mob. 098 476976. To je to. Pozdrav !
 
bmw m 5 said:
imas firmu u Zagrebu. BEREN d.o.o. Ja sam tamo uzeo identicnu bateriju za svoj vtr...cijena je oko 650 kn...sto je triputa jeftinije od original yuasa(honda). Telefoni: 01/3707 536 ili 3703 090 mob. 098 476976. To je to. Pozdrav !

jesi siguran da situacija s akumulatorima nije ista kao s kočnicama i kočionim pločima razglabanim u drugoj temi?  :mrgreen:
 
Bump said:
jesi siguran da situacija s akumulatorima nije ista kao s kočnicama i kočionim pločima razglabanim u drugoj temi?  :mrgreen:

Naravno da je ista. Još i izraženija..
 
Bump said:
jesi siguran da situacija s akumulatorima nije ista kao s kočnicama i kočionim pločima razglabanim u drugoj temi?  :mrgreen:
ne apsolutno.....radi jedne jebene baterije ne nemogu izgubiti glavu....a kocnice....gume...lancanici i prijenosi....to su drugi par cipela...Bump...zar mislis da sam bas takav krelac... :mrgreen:
 
bmw m 5 said:
ne apsolutno.....radi jedne jebene baterije ne nemogu izgubiti glavu....a kocnice....gume...lancanici i prijenosi....to su drugi par cipela...Bump...zar mislis da sam bas takav krelac... :mrgreen:

A što se guma tiče, definitivno tvornička ugradnja ima bolju zamjenu  :mrgreen: (y)
 
bmw m 5 said:
imas firmu u Zagrebu. BEREN d.o.o. Ja sam tamo uzeo identicnu bateriju za svoj vtr...cijena je oko 650 kn...sto je triputa jeftinije od original yuasa(honda). Telefoni: 01/3707 536 ili 3703 090 mob. 098 476976. To je to. Pozdrav !

Daj ovo malo pojasni...
 
AnteK said:
A što se guma tiče, definitivno tvornička ugradnja ima bolju zamjenu  :mrgreen: (y)
sto se guma tice...tu je stvar drugacija...siroki je izbor guma(govorim o supersport gumi)....koje su kvalitetom vrlo blizu....te odlucuju nijanse....jer za obicnu voznju....sta god stavio( michelin pp...dunlop qualifier...pirelli supercorsa...bridgestone battlax bt 015....002....itd) neces pogrijesiti....a i da ostanes na tvornickoj prvoj ugradnji..isto neces fulati.....jer na jednu hondu 1000 rr...tvornica nikad nece staviti gumu(npr. dunlop arrowmax)....tako da..... :mrgreen:
 
mate said:
Daj ovo malo pojasni...
bez beda: moj akumulator yuasa ytz 12 b...originalni Honda kosta oko 200 eu. Na e bay-u...istih takvih yuasinih baterija(nisu u pakiranju honda)...nemas ispod 120-150 eu. Ja sam u zagrebu nasao za svoj vtr inenticnu bateriju po svemu: snazi...dimenzijama...polaritetu...i takoder je mf(maintence free) akumulator. Firma je unibat a model je ctz 12s-bs...i kostala je 650 kuna... 8)
 
Tu mi nešto ne štima. Originalni Yuasa akumulator za Husaberga košta oko 450 kuna (u biti od Honde CR, kupljen u Rutingu), dok za Dukca originalni u Ducatijevim dućanima košta oko 800kuna što je zapravo dosta skupo. Nisam još čuo da Yuasa može koštati 200 EUR.
Osim toga, identično znači identično a ti si našao identičnih dimenzija, samo što nije Yuasa. Inače ne cjepidlačim oko takvih stvari ali ovdje moram jer sam probao već nekoliko "identičnih" akumulatora koji traju 7 puta kraće od identične Yuase. 8)
 
mate said:
Tu mi nešto ne štima. Originalni Yuasa akumulator za Husaberga košta oko 450 kuna (u biti od Honde CR, kupljen u Rutingu), dok za Dukca originalni u Ducatijevim dućanima košta oko 800kuna što je zapravo dosta skupo. Nisam još čuo da Yuasa može koštati 200 EUR.
Osim toga, identično znači identično a ti si našao identičnih dimenzija, samo što nije Yuasa. Inače ne cjepidlačim oko takvih stvari ali ovdje moram jer sam probao već nekoliko "identičnih" akumulatora koji traju 7 puta kraće od identične Yuase. 8)
na naveo sam da je identicna po svemu...i da nije yuasa....a mozda mi se i potrefi da potraje....jer zimi nije bas da se vozim....pa da crkne za godinu dana ko je ...j..e. Cijena yuasa original baterije je iz cijenika ruting-a...1400 kn... :(
 
kolko ja znam, hondini-yuasa akku su u rutingu ko suho zlato (1000+> kuna). tak da se ne čudim cijeni od 200E. istina, meni stvarno nijedan nije riknuo na hondinom motoru. ovi zamjenski su sezonski akumulatori, tak da ih ne volim... :palacdolje:
 
Nisam znao za te cijene. Inače, ja više ne riskiram nego uzimam samo Yuasu, ono što je zadnja izdržala mislim da ne bi niti jedna druga baterija.
Što se tiče teme gdje kupiti, probaj na tražilici jer je nedavno bila slična rasprava. Ja nabavljam preko Moto Bean iz Šibenika.
 
bmw m 5 said:
bez beda: moj akumulator yuasa ytz 12 b...originalni Honda kosta oko 200 eu. Na e bay-u...istih takvih yuasinih baterija(nisu u pakiranju honda)...nemas ispod 120-150 eu. Ja sam u zagrebu nasao za svoj vtr inenticnu bateriju po svemu: snazi...dimenzijama...polaritetu...i takoder je mf(maintence free) akumulator. Firma je unibat a model je ctz 12s-bs...i kostala je 650 kuna... 8)

Unibat je koma od akumulatora...
 
wingman said:
kolko ja znam, hondini-yuasa akku su u rutingu ko suho zlato (1000+> kuna). tak da se ne čudim cijeni od 200E. istina, meni stvarno nijedan nije riknuo na hondinom motoru. ovi zamjenski su sezonski akumulatori, tak da ih ne volim... :palacdolje:
znam da nemoze parirati yuasa-i....ali 1400 kn....ipak malo too much....a i na e-bay-u u italiji nemas ih ispod 120-150 eura....yuasa original
 
Probaj se raspitati na Ribnjaku
01/466-8641
 
AnteK said:
Unibat je koma od akumulatora...
pa i cijena je koma....ne sekiram se previse....sad ce sezona pa bude nesto para viska...pa kad rikne kupiti cemo yuasu...ovo mije bilo rijesenje za preko zime(crkla je u 10 mjesecu)...i do sada sljaka...vidjeti cemo koliko je koma.... :mrgreen: