Generalka za MZ-a?

Za zavoje i samo drzanje ceste je 251 stabilniji, ostalo su samo stvari ukusa. Iako kad se jednom naviknes na vibracije i ispadanje iz zavoja s MZ.om onda ti je svejedno koji model vozis...

A ako ti trese motor previse provjeri donje nosace masine, one trokutaste nosace, cesto znaju pucat ili se iskrivit!
 
kupujemo rotor za mz 250
 
kraj svih kanti koje sam imao ... da me netko puca u glavu, počeo sam po propuhu u glavi vrtjeti misao o kupovini jednog "MICE" (MZ tako zovemo u ekipi) ... nitko mi ne mora reći kako je to glupa ideja .. i možete mi se smijati koliko hoćete, ali mene ta ideja sve više gricka...  8)

a za generalku i sam mislim da da nekako nema smisla ...  :misli:
 
strasilo said:
kraj svih kanti koje sam imao ... da me netko puca u glavu, počeo sam po propuhu u glavi vrtjeti misao o kupovini jednog "MICE" (MZ tako zovemo u ekipi) ... nitko mi ne mora reći kako je to glupa ideja .. i možete mi se smijati koliko hoćete, ali mene ta ideja sve više gricka...  8)

a za generalku i sam mislim da da nekako nema smisla ...  :misli:
zašto glupa ideja , i zašto bi to bio loš motor , za neku vožnju od točke a do točke b , trenutno u ozbiljnim pregovorima oko mz-a ,a to kaj se neko smije na sam spomen mz-a nije ni vrijedan spominjanja , kad se nema za nešto bolje sasvim solidan motorček  (y) samo ti to uzmi  (y)
 
crna71 said:
...zašto glupa ideja , i zašto bi to bio loš motor...
Jer je u Rvacku lijepo samo ono što je skupo, a ukusa imaju samo oni s lovom.  :mrgreen:


Straš, pa tvoj će prvi post o kupovini Emze uskoro krenut u školu, koliko je star. Kad će to?  :mrgreen:
 
Pravim motoristima koji su imali MZ ETZ uvijek će im prolazak istoga ili sjećanje izmamiti osmjeh na licu jer je u to 'naše' vrijeme bio pravi bike, japance se moglo izbrojati na prste jedne ruke (možda dvije).
 
ovo su moja dva etz-a.plavi 250 je '88-ma,kupio ga '99-te,nije vožen zadnjih 7 godina.crveni je burazerov,kupio ga novog '90-te,nije paljen zadnjih 14 godina,prija mjesec dana,oba smo sredili.dosta love utukli,možda i previše,djelove smo nabavili na viktormotor.hu (ona trgovina kad se udje u pečuh,pa sa desne strane,naručili smo i poštom dijelove u tri navrata,razumiju naški,može im se slat e mail na našem. stranica- http://www.viktormotor.hu
još prije 15 godina su izazivali podsmjeh odredjenih ograničenih ljudi,ali još uvijek oba dva dime i voze.
7342_10202272791967800_7092283130614179996_n.jpg
 
hm čemu podsmijeh , i mi kupili mz etz 250 , naranđaste boje , izgleda ko nov i ljudi se pitaju kak tak dobro zgleda , kod nas ima dosta ljudi koji to voze , ovih dana idemo u Mađarsku po novi auspuh , planiramo kupit još jedan kolko nas je motor oduševio ,  (y)
 
crna71 said:
hm čemu podsmijeh , i mi kupili mz etz 250 , naranđaste boje , izgleda ko nov i ljudi se pitaju kak tak dobro zgleda , kod nas ima dosta ljudi koji to voze , ovih dana idemo u Mađarsku po novi auspuh , planiramo kupit još jedan kolko nas je motor oduševio ,  (y)

ah znaš kako je na selu,(barem kod mene)-kad voziš neki stari stroj,onda kažu,vidi starudije,stari drlog,samo ga popravlja,jadan....a kad kupiš nešto novo--jebo majku,odakle mu para više....samo kupuje... :LOL:
 
nakon hrpe motora i to redom sve dobri motori došli smo do mz-a , baš nas zaboli ko kaj misli , po Zagrebu vidjet emzu je pomalo atrakcija kao i svaki stariji motor ,  (y)
 
i kod nas je rijetkost vidit mz .bili su oni dobri,samo kad su ti zamjenski dijelovi loše kvalitete...sad sam nedavno stavio novi regler,bas me zanima koliko će izdurat...
 
Barisa said:
i kod nas je rijetkost vidit mz .bili su oni dobri,samo kad su ti zamjenski dijelovi loše kvalitete...sad sam nedavno stavio novi regler,bas me zanima koliko će izdurat...
djelova ima kolko god hočeš čak i originalnih , puno ljudi je imalo mz-a pa se nađe svašta ,
 
ovako su moji izgledali prije restauracije.
10603275_10202283578477456_5586837173484330227_n.jpg

imam još par sitnica,al to ću nazimu,kad budem imao vremena..
 
:misli: pa gdje su stajali
 
kod nas i bicikli zaslužuju poseban tretman a o motorima da ni ne govorim , onaj plavi etz zaslužuje našu garažu , šteta da propada , što se tiče svinjaca ak vam ti motori smetaju rado udomljujemo za neku sitnu naknadu takve da ne propadaju ,bude više mjesta u svinjcu a mi bumo se pobrinuli za te otpisane pile
 
Moj je isto spasen iz jednog prasnjavog svinjca

http://www.motocikli.com/index.php?option=com_content&task=view&id=574&Itemid=1