generic trigger sm

a sad sam sazno

kontaktiro sam jureca i on kaze da ga nema negdje do 3 mjeseca.a ja u 12 kupujem motor

e bas nemam srece
 
strpi se 3 mj., tak i tak se nebus vozio tih 3 mj. osim ako nisi prisiljen
 
ma potreban mi je motor za ic do stanice zeljeznicke ili do skole.to sad obavljam sa apnom pa je malo kriticno
 
našao sam kit za amš,ali uz njega je najbolje uzet i novu radilicu polinijevu,kit daje 19 konja
 
Evo opet se obnavlja tema....našo sam si 50-icu polovnu pa me zanima koliko je nova kod nas gledo sam po netu al niš ne kaže konkretno
 
Wrebi_Road said:
Evo opet se obnavlja tema....našo sam si 50-icu polovnu pa me zanima koliko je nova kod nas gledo sam po netu al niš ne kaže konkretno

Novi je 14 000 kn u Metalia Comercu u Karlovcu
 
da to stvarno nije puno...inace daj ljudi pisite jer ima sad neko sa njim preko 10 000km? pisite iskustva...inace jako malo ih ima,mislim da sam samo  2 komada vidio na cesti.
 
bas sam danas probao od frenda 50icu.
motor izgleda brutalno - da nije zvuka i da je mrvicu deblji proda se pod veci bez beda
on je mijenjao auspuh i kaze da je dosta dobio
ubrzanje baca iz sica
jedino kaj mi se nesvidja kaj si na 50ici cijelo vrijeme na mjenjacu
samo sam ga kratko probao pa nemogu puno detalja dati al ak treba jos kaj pitaj
 
ima li netko informacija da li je došao Generic Triger SM 125 i gdje?

našao sam vamo ali piše uskoro
http://www.jurec.hr/generic-trigger-sm-125.html
 
ejj  ..i tu se informiras:) hehe ...da tak kad sam i ja prosle godine kupovao megellia sam jos malo gledao i ovog generika 125ccm i vec je onda trebao doc ali mislim da negdje pise(mozda cak i na strani prije) da se odustalo ipak od tih 125ccm :misli: tak da ak je to uskoro jos od prosle godine kad sam ja kupovao onda nis od tog :mrgreen:
 
luka737 said:
ejj  ..i tu se informiras:) hehe ...da tak kad sam i ja prosle godine kupovao megellia sam jos malo gledao i ovog generika 125ccm i vec je onda trebao doc ali mislim da negdje pise(mozda cak i na strani prije) da se odustalo ipak od tih 125ccm :misli: tak da ak je to uskoro jos od prosle godine kad sam ja kupovao onda nis od tog :mrgreen:

hehehe,pa da sviđa mi se i ovaj,a treba razmotriti sve mogučnosti  :misli: a hebga šta god bi ja toga nema,ovi odustali on 125ccm,oni odustali od 250ccm uff wtf  :palacdolje:
 
ma nisu ovi u megelliu odustali ima njih samo kaj treba usavrsit to za europu :wink: ko zna mozda dode kroz godinu,dvije (y)  a da..al inace i koliko sam bio citao prije mislim da je ovaj bio skuplji od megellia tak da mislim da me to odmicalo od njega :palacdolje:
 
molio bih pomoć....
prije tjedan dana mi je iskočio semering iza magneta i već tjedan dana muku mučim s skidanjem magneta...
isprobao sam sve vrste radapcigera, uspio sam saviti i čelični, al magnet neide van...
ponestalo mi je ideja pa molim pomoć...
 
dinor-ra said:
molio bih pomoć....
prije tjedan dana mi je iskočio semering iza magneta i već tjedan dana muku mučim s skidanjem magneta...
isprobao sam sve vrste radapcigera, uspio sam saviti i čelični, al magnet neide van...
ponestalo mi je ideja pa molim pomoć...

Uspio si savit redapciger  :shock: :shock:
 
magnet sam skinio na bar 20 motora, al ovako šta još nisam vidio...
napravio sam radapciger od čelika jer sam skroz poludio al mi je on onda počupao šarafe i zeznuo navoje...
mislim da ću neku šipku zavariti, poleć motor i čupat... ovo u životu nisam vidio...
a nas desetak smo danas kemijali i niko nemože vjerovat da ovako šta može biti...