GHOSTRIDER!!! Goes crazy in Europe

SRracer.::AL::.

New member
oj ljudi,evo malo nasao na netu nest zanimljvog....snimljen je novi dio ghostridera.... Goes Crazy in Europe..... lik ima i novi motor i novi minimoto :pistoles: evo par slikica :peace:

firstnews2_lg.jpg


firstnews1_lg.jpg


r1000carbon_4.jpg


:D
 
ghostridermovie.net > kaze da ce nova hayabusa imati cca 600ks :) ... veceras ce slike biti valjda ;)
 
Ma tip ludd 8)

Obozavam ga gledati!!! E, a di mogu nac CD/DVD- e ?? Ja se tu mucim nekim sneekovima, a nigdje bas film... Meni najludje (neznam koji dio) kad se na BMXu tira po ulici (onak jedva stane na njega i jedva ide), a cajkani ga onak prate radarom...
I u istom tom kad se na cestu sfura s onim motoriziranim sanjkama ( s gusjenicama =)) )...

Kak taj tip to sredi s vlastima?
 
Fire Breath said:
Ma tip ludd 8)

Obozavam ga gledati!!! E, a di mogu nac CD/DVD- e ?? Ja se tu mucim nekim sneekovima, a nigdje bas film... Meni najludje (neznam koji dio) kad se na BMXu tira po ulici (onak jedva stane na njega i jedva ide), a cajkani ga onak prate radarom...
I u istom tom kad se na cestu sfura s onim motoriziranim sanjkama ( s gusjenicama =)) )...

Kak taj tip to sredi s vlastima?

Kad si u Zagrebu,javi mi se za CD-e sa Ghost riderom,prepržit ćemo ga nabrzaka 8) 8)
 
mugen said:
Fire Breath said:
Ma tip ludd 8)

Obozavam ga gledati!!! E, a di mogu nac CD/DVD- e ?? Ja se tu mucim nekim sneekovima, a nigdje bas film... Meni najludje (neznam koji dio) kad se na BMXu tira po ulici (onak jedva stane na njega i jedva ide), a cajkani ga onak prate radarom...
I u istom tom kad se na cestu sfura s onim motoriziranim sanjkama ( s gusjenicama =)) )...

Kak taj tip to sredi s vlastima?

Kad si u Zagrebu,javi mi se za CD-e sa Ghost riderom,prepržit ćemo ga nabrzaka 8) 8)

jel ti se i ja mogu javit iz itog razloga :mrgreen: :mrgreen:
 
ako se ne varam, lik vozi na AVON gumama, a mnogi su ih popljuvali ?? :shock:
meni je bila full ok
 
nikad nisam bio impresioniran tim ghostriderom. Je da vozi ko lud, ali mislim da ne bi mogao izvesti neke stuntove koje izvode stunt grupe u americi, npr. krugove, highchair krugove, 180 endo i slično. Sve što sam ja vidio od njega high-speed preseravanje i točkaranje na 300, ali i to nije baš nešto. A i pretjerano je izkomercijaliziran.
 
bruno said:
nikad nisam bio impresioniran tim ghostriderom. Je da vozi ko lud, ali mislim da ne bi mogao izvesti neke stuntove koje izvode stunt grupe u americi, npr. krugove, highchair krugove, 180 endo i slično. Sve što sam ja vidio od njega high-speed preseravanje i točkaranje na 300, ali i to nije baš nešto. A i pretjerano je izkomercijaliziran.
:bonk: kako ga se...! si ti to uopće pregledo? reci ti meni el bi ti tipovi koji se bave stuntovima mogli vozit ko on? gledao sam šta rade, i meni je to glupost dobrim dijelom! :mrgreen:
 
eto vidiš, o ukusima ne vrijedi raspravljati...
 
bruno said:
eto vidiš, o ukusima ne vrijedi raspravljati...

ti si prvi poćeo, šta da ti kažem, svako svoj motor hvali( poslovica sa konjem ovdje ne prolazi) :mrgreen:
 
imam ja prvi i drugi dio, i još neke sitnice, ali kak to da ti dam kad sam ja u varaždinu, već sam se trebo sa jednim tipom dogovorit da mu moj frend da koji ide na faks u zg, ali to propalo! ako imaš kakvu ideju reci!
:evil_laugh:
 
BLADERIDER said:
imam ja prvi i drugi dio, i još neke sitnice, ali kak to da ti dam kad sam ja u varaždinu, već sam se trebo sa jednim tipom dogovorit da mu moj frend da koji ide na faks u zg, ali to propalo! ako imaš kakvu ideju reci!
:evil_laugh:
to su dvd-i?
 
jedan je DAT, jedan je dvix, ok je slika!