GHOSTRIDER!!! Goes crazy in Europe

BLADERIDER said:
imam ja prvi i drugi dio, i još neke sitnice, ali kak to da ti dam kad sam ja u varaždinu, već sam se trebo sa jednim tipom dogovorit da mu moj frend da koji ide na faks u zg, ali to propalo! ako imaš kakvu ideju reci!
:evil_laugh:

Ja VZ-ac!!!! Daj plizzzzz reci broj, dam ti CD/DVD-ove pa preprzis? plizzzzzzz.. :D

Jebote, ima nas dosta Varazdinci tu :D :shock:
 
bruno said:
nikad nisam bio impresioniran tim ghostriderom. Je da vozi ko lud, ali mislim da ne bi mogao izvesti neke stuntove koje izvode stunt grupe u americi, npr. krugove, highchair krugove, 180 endo i slično. Sve što sam ja vidio od njega high-speed preseravanje i točkaranje na 300, ali i to nije baš nešto. A i pretjerano je izkomercijaliziran.

Slazem se sa tvrdnjom, gledao sam trailer Adrenalin Crew-a i decki nisu normalni. U usporedbi s njima je GR pocetnik.
Ukoliko netko ima AdrenalinCrew, javite. U Zagrebu sam iza 1.7.do 9.7., ostatak u Brodu... Ili postom...Kako god...
 
ja ti to sve skidam s neta, nema cijelih filmova naravno, ali može se naći super stvari. Ne da mi se naručivati za 20 dolara jedan DVD, dok mi stigne iz amerike, platim ga najmanje 30 i ne volim plaćati kreditnom na netu.
 
znas zasto je GR bog prema onim crnjama? njegova greska mu donosi smrt a crnji sljivu na guzici. stunt nije za nas hrvate gdje rezervni djelovi kostaju ko suho zlato!! pricao sam sa jednim svedanom stunterom koji je pao oko 70 puta sa svog motora da bi vozio kako vozi sada stunteve, i onda je skuzio da je glup u stvari i otisao na stazu
 
foggy said:
znas zasto je GR bog prema onim crnjama? njegova greska mu donosi smrt a crnji sljivu na guzici. stunt nije za nas hrvate gdje rezervni djelovi kostaju ko suho zlato!! pricao sam sa jednim svedanom stunterom koji je pao oko 70 puta sa svog motora da bi vozio kako vozi sada stunteve, i onda je skuzio da je glup u stvari i otisao na stazu

a staza kao je za nas Hrvate? Recimo za mene: da ja dođem na Grobnik treba mi 1200 kn za gorivo i ceste tamo i nazad, treba mi par guma, treba mi jedan cijeli dan (sad će neko reći: "pa šta ti je jedan dan", ali vremena također nikad dosta), trebam taj dan nešto jesti i piti. Znaš ti koja je to računica??? I još sam zaboravio reći da naravno treba platiti i stazu. Onda kad razmisliš i kilometri sjednu na motor. Amortizacija? Servisi? Još jedna stvar - nije baš ugodno voziti motor na kojem ležiš na rukama od istoka do zapada hrvatske... Ma sve to poteže jedno drugo, šta misliš da ja ne bih volio raditi krugove po grobniku? Misliš da meni to nije gušt?
 
ma kuzim te skroz ali racunica koju ces ti iskesirati za ovogodisnje padove ce preci cifru koja bi te dosla npr skola voznje koju klub organizira a koja je i vise nego dovoljna da se ispucas! a znas i sam koliko ces jos puta pasti da bi postao netko i nesto u stunt svijetu a znas da je pad s R-a skup! mislim ako imas love samo naprijed, fali nama stuntera na sceni i cijenim kada netko zna
 
I to što si reko stoji. Ali, love nikad nema. Sve što imam ulupam u taj motor. Da imam para, da me boli ona stvar oće mi ispasti motor i šta će biti s njim, danas bi stvaro čuda s motorom (ako ne bi u procesu učenja poginuo), jer teško je raditi pi*darije, u kojima moraš tek naučiti granicu sebe i motora, kad non-stop u glavi imaš strah kako će te još milimetar gasa sjebati i kako ćeš onda popraviti motor itd. Mislim da feeling znaš i sam, i da se može osjetiti u svakoj malo rizičnijoj situaciji.
 
Vozdrica jeli itko narucivao ista preko onoh sajta od ghost ridera ustvari narucuje se preko CCNOW neke kompanije reko imali netko kakvog iskustva nebi da me zapale po djepu
Hvala
 
ok, ja u vž. e sad ko je odavde, nek mi se javi na 091/7943002, pa se nađemo negdje na kavi, pa mu ja to spržim ghostridera nema beda.