Gilera GP 800

Cijena me je zbilja ugodno iznenadila. (y)
Jedva čekam testove!
A jel ovo izrazito sportski skuter, il bi se mogao upotrijebiti i u "turističke" :mrgreen: svrhe, recimo kao X9 :misli:
 
Piaggissimo said:
Cijena me je zbilja ugodno iznenadila. (y)
Jedva čekam testove!
A jel ovo izrazito sportski skuter, il bi se mogao upotrijebiti i u "turističke" :mrgreen: svrhe, recimo kao X9 :misli:
Svaki motor se može upotrebit u turističke svrhe... Vidi šta ja radim sa vespom već duže vremena
 
Ah da, u pravu si!
Ostane mi onda da čekam testove.
Ali, X9 je i dalje No.1 for me :mrgreen:
 
znam da se misljenja razlikuju...ali meni su svi maxi skuteri ruzni, izuzev nexusa (onog prvog)...ali ovaj, nemoze bit ruzniji...
 
Svako ima svoj izbor! :D

meni se primjerice ne sviđaju nakedi!
 
Piaggissimo said:
Svako ima svoj izbor! :D

meni se primjerice ne sviđaju nakedi!

Nije potrebno da širiš raspravu van okvira teme. Ovdje se priča o skuteru, nakedi, customi, R-ovi, crosseri nemaju veze s tim.
Meni osobno je također promašen dizajn ovog GP-a. Jednostavno me nije zapanjio kao i Nexus, i to je to
 
Možda zato jer nije toliko skladan, a nije jer ga je trebalo produžiti i u njega ugraditi malo više stvari nego u Nexus. Nije toliko kompaktan, ali to sve ima svoje dobre razloge... u prvom redu je povećan međuosovniski razmak, što - s obzirom na snagu - nije baš bezveze...
 
Sledgehammer said:
Možda zato jer nije toliko skladan, a nije jer ga je trebalo produžiti i u njega ugraditi malo više stvari nego u Nexus. Nije toliko kompaktan, ali to sve ima svoje dobre razloge... u prvom redu je povećan međuosovniski razmak, što - s obzirom na snagu - nije baš bezveze...

Prednje svjetlo "A la kiklop" nemože ništa opravdat, a tek pokazivači smjera u korjenu retreovizora, bljak
 
joke said:
Prednje svjetlo "A la kiklop" nemože ništa opravdat, a tek pokazivači smjera u korjenu retreovizora, bljak

da, to nisu baš najljepše odradili
 
..skutr je predobar i ljepo izgleda svaka cas onome ko ga izmislli (y)
 
da ne postoji nexus rekao bi za gp 800 uaauuuuuu, ali kad ih usporedim izgledom, nekako mi taj gp 800 nije skladan i nije mi maštovit - pretjerano je jednostavan, ali mašina - 75 ks za skuter :shock: