Gilera GP 800

Na ovoj slici mi je super.
Ali nikakako ne kuzim kakvo je ovo svjetlo? Isto kao da je xenon :misli:

 
Evo i desna strana "Remenka" :mrgreen:

Ljepo se na ovoj slici vidi da je Nexus 500 ljepši :mrgreen:

gilera2793.jpg


gilera2794.jpg
 
kad ce testovi krenuti?
 
Piaggissimo said:
kad ce testovi krenuti?

Jučer su ga predstavili javnosti a ti bi odmah testove?
Vjerovatno će ga talijanski novinari dobiti za koji mjesec, a kod nas ne vjerujem da dolazi prije ljeta
 
Gilera 600SS je bila isto predstavljena na sajmu pa nije nikad došla na testove ni krenula u serijsku proizvodnju, kao ni Gilera Ferro 850, tako da treba malo pričekat
 
slažem se sa ekipom kojoj se dizajn ove gilere ne svidja. meni je takodjer promasen. Najljepsi nexus mi je daleko bio onaj prvi predstavljen. Na zadnjem mi se ne svidjaju oni stitnici za ruke, ako predstavljaju to.
no, vjerujem da ce se finalna verzija, ukoliko do nje dodje u skoro vrijeme, biti puno uspjesnija.
 
Nike said:
Gilera 600SS je bila isto predstavljena na sajmu pa nije nikad došla na testove ni krenula u serijsku proizvodnju, kao ni Gilera Ferro 850, tako da treba malo pričekat

previse prasine se diglo da bi sada stali...

jedino ga mogu povuci ako skuze da nema interesanata za njega... a cini mi se da i nece biti... :?
 
demza said:
previse prasine se diglo da bi sada stali...

jedino ga mogu povuci ako skuze da nema interesanata za njega... a cini mi se da i nece biti... :?


slušaj,lijepo je to sve i sigurno se i sviđa ljudima,al opet jebiga ko će dat za skuter 80000 kuna :misli:

pa radije bi si kupio pravi motor i vozio se ko čovijek!

a i na ovom kad pukne remen ,jao ,minimum 1000 kuna!
 
Jandro said:
slušaj,lijepo je to sve i sigurno se i sviđa ljudima,al opet jebiga ko će dat za skuter 80000 kuna :misli:

pa radije bi si kupio pravi motor i vozio se ko čovijek!

a i na ovom kad pukne remen ,jao ,minimum 1000 kuna!

Tek ti je 7 poruka, pa te moram upozoriti da je izjava koju si sad dao više puta prožvakana na forumu. 100 ljudi, 100 čudi, nekome treba R, nekome skuter, a što je motor to je pogotovo za raspravu (meni npr. ER 5 to nije  :mrgreen:)
Stoga prvo pregledaj stare rasprave, pa malo promatraj, pa se pomalo uključi kad budeš imao nešto pametno za reči (y)

P.s. Na ovome puca remen isto kad i na Harley Davidsonu
 
djenka said:
slažem se sa ekipom kojoj se dizajn ove gilere ne svidja. meni je takodjer promasen. Najljepsi nexus mi je daleko bio onaj prvi predstavljen. Na zadnjem mi se ne svidjaju oni stitnici za ruke, ako predstavljaju to.
no, vjerujem da ce se finalna verzija, ukoliko do nje dodje u skoro vrijeme, biti puno uspjesnija.

Glede onih štitnika, odnosno deflektora zraka mogu sa sigurnošču utvrditi da se radi o štitnicima za masku u slučaju proklizavanje. Cijeli Nexus 2. generacije rađen je u uskoj suradnji s Nexus clubom Italije i ako je koji motor unapređen s obzirom na zahtijeve korisnika, onda je to taj.
 
joke said:
Tek ti je 7 poruka, pa te moram upozoriti da je izjava koju si sad dao više puta prožvakana na forumu. 100 ljudi, 100 čudi, nekome treba R, nekome skuter, a što je motor to je pogotovo za raspravu (meni npr. ER 5 to nije  :mrgreen:)
Stoga prvo pregledaj stare rasprave, pa malo promatraj, pa se pomalo uključi kad budeš imao nešto pametno za reči (y)

P.s. Na ovome puca remen isto kad i na Harley Davidsonu
Na Pappitovom BMWu je izmjena svako 48.000
 
Nike said:
Na Pappitovom BMWu je izmjena svako 48.000

Dao bi glavu da on misli da ova Gilera ima klasični skuterski remen. Zaludu ti je objašnjavati mu koliko je rok izmjene prenosnog zupčastog remena sa Scarvera
 
joke said:
Glede onih štitnika, odnosno deflektora zraka mogu sa sigurnošču utvrditi da se radi o štitnicima za masku u slučaju proklizavanje. Cijeli Nexus 2. generacije rađen je u uskoj suradnji s Nexus clubom Italije i ako je koji motor unapređen s obzirom na zahtijeve korisnika, onda je to taj.

ne gledam to sa aspekta korisnosti, vec cisto estetski, a iz tog rakursa mi je cisti promasaj. Vjerujem da ima svoju svrhu, ali mi je ipak puno ljepsi stari dizajn.
 
joke said:
Dao bi glavu da on misli da ova Gilera ima klasični skuterski remen. Zaludu ti je objašnjavati mu koliko je rok izmjene prenosnog zupčastog remena sa Scarvera

ma joj,sam sa dao primjer kako su sigurno skupi dijelovi za taj nexus!
 
Jandro said:
ma joj,sam sa dao primjer kako su sigurno skupi dijelovi za taj nexus!
Nije to Nexus, to je Gilera GP 800
Isto kao da za T-Max kažeš da je Majesty
 
Da ne otvaram zasebnu temu :mrgreen:

Pa dobro, kaj je sad?
Svi se ušutili.
Ima li išta od toga?
Evo čaprkam internetom ali novosti, testova, ništa nema :misli:
 
Piaggissimo said:
Da ne otvaram zasebnu temu :mrgreen:

Pa dobro, kaj je sad?
Svi se ušutili.
Ima li išta od toga?
Evo čaprkam internetom ali novosti, testova, ništa nema :misli:
Na novom Piaggio kalendaru je...
Članak je u pripremi
 
Medo said:
Ima u Moto Puls katalogu i cijena, cca 67 990kn.

Cijena je super, samo treba vidit jeli izvor bio Europa ili Piaggio Hrvatska, ovi drugi znaju često dodat šlag na kraju koji je učini nekonkurentnom.

I treba vidit kako če se GP pokazat u testovima, hoče li opravdat slatke riječi :misli: