Gilera Ice

Status
Not open for further replies.
mislim,neprodajem ga...al sam da kazem nest...vidio ga ovo ljeto na moru..i skuter je zanimljiv skroz :))
 
spacey said:
skuter je ok i brijem da po zadnjem ide ko stalker he he :D

skuter je tako ruzan...da kad bi ga vec vozio bi ga vozio po zadnjem da ljudi gledaju samo podnicu odozdola  :wink:
 
sfreak said:
skuter je tako ruzan...da kad bi ga vec vozio bi ga vozio po zadnjem da ljudi gledaju samo podnicu odozdola  :wink:

Sve šta je ružno može izgledat lijepo samo treba truda,vremena i jako puno para
 
Ja sam sa istim na prezentaciji u Splitu trebao iskočiti iz kombia a kombi je bio pun scenskog dima. Neka budala je krivo koordinirala one koji su trebali otvoriti stražnja vrata kombia i ja sam s tim Iceom razvalio vrata i one koji su ih držali te pao malo nespretnije na pod(ipak na oba kola)
 
joke said:
Ja sam sa istim na prezentaciji u Splitu trebao iskočiti iz kombia a kombi je bio pun scenskog dima. Neka budala je krivo koordinirala one koji su trebali otvoriti stražnja vrata kombia i ja sam s tim Iceom razvalio vrata i one koji su ih držali te pao malo nespretnije na pod(ipak na oba kola)

Strava (y)
 
black-rox said:
Sve šta je ružno može izgledat lijepo samo treba truda,vremena i jako puno para

taj motor moze biti samo ruzniji...ako ga kupis i pocnes sredjivat i na kraju mi bude dobar...necu vise gledat the o.c.  :wink:
 
gle u sta se ICE nmoze pretvorit  (y)  :jesus:





oce bit jos koji glupi komentar za AJSa  :mrgreen:  :jesus:
 
iako mi ice inace nije bas nestro, ove prerade su mi lijepe

svak ima svoj ukus
 
Motor izgleda super još kad staviš gore makinu od 180sp ili vxr200 pa da vidimo ko će reć da ne valja i da je ružan.
 
black-rox said:
Motor izgleda super još kad staviš gore makinu od 180sp ili vxr200 pa da vidimo ko će reć da ne valja i da je ružan.

pa ti bi valjda trebao znati, posto slazes neke mhr perverzije, sta se od skutera moze napraviti, kakva masina od sp-a ili vxr-a...lol

 
igor86 said:
pa ti bi valjda trebao znati, posto slazes neke mhr perverzije, sta se od skutera moze napraviti, kakva masina od sp-a ili vxr-a...lol

To ja mislim stavit gore ako ga kupim a ako nisi znao sve se može pripasat.
 
Status
Not open for further replies.