gilera runner 50 purejet problemi

tetrijeb

Well-known member
dakle bio sam naivan i jeftino kupio runera 2003 godinu..motor je bio pali vozi i mislim si zato ga nebi kupio kad mi se nudi za smjesne novce...sad sam skuzio zato nebi al kasno je za plakanje..dakle dovezao sam se skuterom doma prije dva tjedna..najnormalnije je upalio kod covjeka..najnormalnije isao do moje kuce..cca 40 km napravio bez ikakvih problema..drugo jutro sam ga upalio...odradio je malo u leru i ugasio sam ga..dosao navecer do skutera..pokusao gfa upalit al nema sanse..sve kao da hoce al nikako da sastavi..zovem frenda..kaze  pogledaj pumpu goriva..pogledam ja pumpu...ona nekak cudno pljuckla..skinem je i odnesem nekom liku koji se kao bavi reparacijom pumpi...lik spoji pumpu i pumpa kaze najnormalnije radi..reko ok i odem doma..vratim pumpu na skuter i on kresne bez problema..ali se ovaj puta ugasio sam od sebe i nebi vise upalio nema sanse..nakon toga sam isao skidat onaj plasticnio dio di su injektori te zaverglao skuter...kod mene pljucne jednom i kraj price...a kolko vidim na ovoj snimci treba stalno pljuckati dok vergla..ili mozda i ovo sa snimke nije dobro?
https://www.youtube.com/watch?v=IfGC8Tddun0
 
ili preporuka za nekog majstora koji zna sto radi..da napravi dijagnostiku..da vidimo u cemu je kvar..a naravno da nije preskup..pa ako bude cijena popravka prihvatljiva dao bi mu i slagat...dakle samo nekog normalnog trazim tko me nece oderat do gole koze da mi dijagnosticira kvar...hvala
 
Pogledaj zracni(plavi) injektor. Ovo je ok. Maglu tek baca kad gorivo prodje kroz zracni injektor (plavi)
 
bmw m 5 said:
Pogledaj zracni(plavi) injektor. Ovo je ok. Maglu tek baca kad gorivo prodje kroz zracni injektor (plavi)
hvala...ako moze neki broj u inbox bio bih zahvalan..  (y)
 
Dijagnostika na tom skuteru ti je sve, tim potezom djelujes i preventivno.

Online dijagnostika ti je isto kao pucanje sa kilometra u metu s povezom preko ociju.

U koji kvart si nosio pumpu?
 
dajteh said:
Dijagnostika na tom skuteru ti je sve, tim potezom djelujes i preventivno.

Online dijagnostika ti je isto kao pucanje sa kilometra u metu s povezom preko ociju.

U koji kvart si nosio pumpu?
petrusevac kod nekog starijeg lika koji radi u nekoj drvenoj garazici
 
Aha, da cesto ekipa zavrsi tamo i prodje duplo skuplje kod reparacije zbog agresivnije promidzbe, ovisno kojim kanalima i preko koje ruke dodjes do njega.  :)

Imas u susjednom getu lika kod kojeg nema ? kad su injectioni u pitanju  (y)
 
dajteh said:
Aha, da cesto ekipa zavrsi tamo i prodje duplo skuplje kod reparacije zbog agresivnije promidzbe, ovisno kojim kanalima i preko koje ruke dodjes do njega.  :)

Imas u susjednom getu lika kod kojeg nema ? kad su injectioni u pitanju  (y)
doso  sam kod covjeka prek oglasa...mogo me uzet za lovu al nije..ispitao je pumpu i rekao da je ispravna i da mi nema sta naplatit
 
Imas srece jer si mu direktno odnesao,  a ako gorivo ide van onda je velika vjerojatnost da je pumpa ok.

Runneri tog godista s karbom su uglavnom izvozetine, a purejet se moze naci u jako dobrom stanju, samo jos treba jako dobar majstor i bolji je od karba  (y)
U suprotnom dozivis sve ono najgore napisano na forumima  :mrgreen:
 
dajteh said:
Imas srece jer si mu direktno odnesao,  a ako gorivo ide van onda je velika vjerojatnost da je pumpa ok.

Runneri tog godista s karbom su uglavnom izvozetine, a purejet se moze naci u jako dobrom stanju, samo jos treba jako dobar majstor i bolji je od karba  (y)
U suprotnom dozivis sve ono najgore napisano na forumima  :mrgreen:
upravo to dozivljavam i prozivljavam
 
Kupio si drek,od kojeg svi bjeze ....
Bjezi od 2t injekšna od bilo koje merke skutera!
(y)
 
B.E.R.O. said:
Kupio si drek,od kojeg svi bjeze ....
Bjezi od 2t injekšna od bilo koje merke skutera!
(y)
toga sam sada svjestan..no nemogu si pomoc nego da ga slozim i prodam..  :?
 
postoji li ovdje itko tko sa sigurnoscu moze ustanoviti u cemu je kvar na mom skuteru...dakle netko tko moze za neku svotu kuna ili sura sa sigurnoscu ispitati u cemu je kvar...
 
ima li itko ovdje neispravnu pumnpu goriva za ovo moje govno od skutera...svoju pumpu sam rastavio..ocistio i takvu rastavljenu sam je ostavio na radnom stolu u radioni...i naravno...zagubio se jedan dio...pa bih molio ako netko ima neispravnu da se javi...hvala