Gilera runner SP 125

MARINO

Member
dakle pisite sve sto znate o ovom skuteru jer je dosta rijedak koliko sam skuzio,znam samo da je dvotaktni i cujem da trosi 4,5l,to mi je malo sumnjivo... :misli:namjeravam ga uzet od frenda jer je ocuvan i decko se stvarno brine za njega ali opet se bojim,jer je to drugacija masina od cetverotaktnog runnera pa me zanima za dijelove...pisite!!!
 
To je vjerojatno zracno hladenje. Masina je od typhoon-a 125. Rijedak je kod nas...u njemackoj ih ima. Za dijelove nije problem.Potrosnju od 4.5 zaboravi !!!  :mrgreen:
 
masina od typhona?? :misli: i pitat cu lika dali je zracno hladjenje,to je jedini runner sp 125 koji sam ja vidio i odlicno ide,stvarno dobar start ima...a on me uvjeravo da pije samo 4,2 litre jer kao ide svako jutro u skolu pa je mjerio....a opet gdje cu ja npr nac klip ili cilindar u hrv kad je tako rijedak...?? :?
 
ma ustvari nema sanse da je zracno hladjenje,izgled je kao i svaki drugi runner i mora imat zracno hladjenje,inace cemu onaj most medju nogama... :misli:
 
MARINO said:
ma ustvari nema sanse da je zracno hladjenje,izgled je kao i svaki drugi runner i mora imat zracno hladjenje,inace cemu onaj most medju nogama... :misli:

Most medju nogama je zbog rezervoara!

Vodeno je hladjenje... Ide Malossi kit 172 gore, ide termogrupa od sp-a 180... Uglavnom ti su blokovi bolji za "turpijanje" nego blokovi od sp-a 180...
Kraci prijenos nego kod sp 180... dakle sa jacom termo grupom sa pola gasa ide na zadnji...  (y)

Izuzetno rijedak skuter kod nas!
 
pa ako ti kazes da ti sp180 trosi 6 onda bi sp 125 mogo trosit 4,5l,vozio sam ga,na zadnji ide bez ikakvih problema...stvarno pazi na taj scoot i zato bi ga uzeo...i istina,stvarno rijedak,jedini sp 125 koji sam ja vidio
 
ko prvo neces ga nac u nas, tako da odustani... i spasi se muke...
trazi FXR ili SP 180
ko drugo, ali nisu ista dekla ko u 180ke?
 
da od typhoona kakavo zracno hladenje  :LOL: :LOL:

ja sam ga imao i motor je mrtav kada je seriski dvoumio sam se dali da stavim kit ili 180 i odlucio sam se stavit 180 radenim blokovima i sada je to to a papiri su od 125ccm 2000 god.
jos da je para i stavit malossi ovjes i to je to
 
runner ti taj trosi 9-11l/100!!vjerujte jer znam-lega ga ima!!!motor ide 150 al zato i trosi...i da jel koga zanima sp125......99god-al sve ama bas sve je na njemu malossi2007god!!!cijena 8500kn!!!zainteresirani na 095 807 1002
 
nisam ni zano da takvo šta postoji :misli:

frend mi ima sp180 i kaže da mu troši 6-6.5L na 100km pa tako da je moguće da ovaj troši 5L al opet sve zavisi kako se vozi i ko vozi