gilera runner sp 50 novi model...... dijelovi

dolac

New member
znači vako da li netko ima ovaj motor i dali mi može prodat par plastika sa njega i zanima me koliko ovaj motor ide sa arrow auspuhom
 
ako samo stavis auspuh vjerojatno nece ic nikako...treba se malo poigrati sa rolinama i sustama,a koji arrow uopce?
 
mislim da misli na arrow šta se može kupit kod piaggio dilera :misli: valjda
ima mi ga frend na runneru i dobio je s njim neke feder mislim da nije dobio ruline, i skut ide 92-3 po satu naravno da nije stvarna brzina i dosta je dobar na ubrzanju jer dok sam ja imao runner uvjek me ostavljao iako lik ima 5-6kg više od mene
i ima jako dobar zvuk meni puno bolji od zx-a nekako dublji ikao da ima kit zapravo nešto između 70 i 50ccm recimo 60 :mrgreen: :mrgreen:
 
da al nije samo jedan arrow-obicni(socijalni :LOL:), titanium,compres light (ako se nevaram)...zx je puno bolji(provjereno)...
 
neznan točno koji jer nisan pogleda................no je li mi ko moze reć di nabavit POLOVNU plastiku a da nije razbiena za taj motor???
da bi se sklopit neki dobar posa :) (y)
 
nemam pojma koji arrow mi ima frend znam da je arrow i da manje hrđa od zx-a
 
pa pogledom, sad ima oko 1.5god kako ga je stavio i jedan drugi frend je stavio na starog runnera zxa otprilike u isto vrijeme i lijepo se vidi da ima manje hrđe na arrowu, ako negdje sretnem frenda ti slikam pa gledaj jer kako je on položio za auto se dosta manje voza sa skutom pa se ne viđamo često
 
mv_agusta said:
pa pogledom, sad ima oko 1.5god kako ga je stavio i jedan drugi frend je stavio na starog runnera zxa otprilike u isto vrijeme i lijepo se vidi da ima manje hrđe na arrowu, ako negdje sretnem frenda ti slikam pa gledaj jer kako je on položio za auto se dosta manje voza sa skutom pa se ne viđamo često
ajoj sta si upravo napisao,pa nisu se sigurno svaki put skupa vozili po istim pravcima, tko zna ciji je vise vozio po kisi,tko je vise presao preko vode na cesti....
 
pa dobro ali ono nijedan se nije baš vozio po kiši nešto puno, moguće da se ovaj sa zxom vozio više ali opet neznam meni se arrow čini bolji po tom pitanju
 
mv_agusta said:
pa dobro ali ono nijedan se nije baš vozio po kiši nešto puno, moguće da se ovaj sa zxom vozio više ali opet neznam meni se arrow čini bolji po tom pitanju
ne kazem ja da mozda arrow nije bolji po tom pitanju,al takve stvari je jako tesko usporedivati, a sta se tice performansi zx ili rr su bolji od arrowa :wink:
 
bome ja san isto vidia dosta zaruzinalih zx-ova.....................i je li se ima ko javit u vezi plastika
 
dolac said:
bome ja san isto vidia dosta zaruzinalih zx-ova.....................i je li se ima ko javit u vezi plastika
sta mislis da ce ti netko prodati ispravne i neostecene plastike ?? I to sa novog tipa runnera ??  Sumnjam... :misli:
 
dolac said:
bome ja san isto vidia dosta zaruzinalih zx-ova.....................i je li se ima ko javit u vezi plastika
vidio si dosta ruzinavih zx-a zbog toga sto ih ima najvise,kod nas je na svakom drugom skuteru zx pa ti je to zapelo za oko....