Gilera Runner VX125 trosi 8L

Runner_VX_125

New member
...e ljudi, ovo me ubija....ako neko zna ili ima iskustva sa ovim, moze li rec sta je..........
 
neznam kak ti toliko trosi ??sta si stavlja gore nesto ili ??ak nisi nista stavlja gore onda ti je rezervar šupalj  :LOL:
Meni je sve serijski gore jedino imam auspuh i sa rezervarom napravim cca150km (a najvise kaj sam natenkirao u njega kada je rezerva svjetlila debeo je bilo 7.1L ,i to je bilo ono 0 crtica )tako da oko 4l trosi  :LOL:
 
...nista nije stavljano...svaki put ga ulijem na rezervu ostane u njemu mozda pola litre...tako nesto....i ponistim ono za kilometre, i najvise predem 115km sa punim rezervarom....
 
Opet ne vjerujem da može popit 7l jer moj vxr max!!!! popije 6l a to je tuto force cijelo vrijeme


odi u servis reci da to podštelaju (y)
 
ak se ja vozim ko penzic onda se svi voze ko penzici  :LOL: jedino kada curu vozim se vozim normalno ali ni to nije uvjek   :mrgreen: i uvjek radim 140km kada ga bas jebacki tiscem onda oko 130, jedino po zimi napravim oko 120 zato kaj svaki put kada palim motor ga ostavim 5min da radi na leru
 
davno dok je moj vx bio serijala sa spuhom i multivarom(totalna serijala je bio par dana :LOL:) je trošio 4,5 max i to je meni uvijek gas odvrnut bio, jer sam se vozio sa sp-ima i vxr-ima pa ih je trebalo pratit :LOL:
e da, rezervar je 8,5l, a ono kad ne pokazuje nijednu cxrticu nemora niš značit, jer je meni jednom pokazivalo 1 crticu i na ini sam natanko 8,25l, a nekad je 0 crtica pa stane oko 7l
 
!!KOS!! said:
davno dok je moj vx bio serijala sa spuhom i multivarom(totalna serijala je bio par dana :LOL:) je trošio 4,5 max i to je meni uvijek gas odvrnut bio, jer sam se vozio sa sp-ima i vxr-ima pa ih je trebalo pratit :LOL:
e da, rezervar je 8,5l, a ono kad ne pokazuje nijednu cxrticu nemora niš značit, jer je meni jednom pokazivalo 1 crticu i na ini sam natanko 8,25l, a nekad je 0 crtica pa stane oko 7l

onda bi mogao napraviti i jos vise sa rezervarom jer jos nikada nisam natocio u njega vise od 7.1 L ,kada god se upali lampica na bezinsku,bas cu sada ga isprazniti do kraja makar ga gurao do benzinske pa da vidim koliko ce stati  :LOL:
 
MARINO said:
varas se...moj sr koji ide duplo sporije od tvog rs-a a popije si i vise od tvog..ovisi od motora..
pa covjece tvoj sr je 2T pa je normalno da trosi...ali tu ispada da runner vx trosi skoro isto kao sr150 sp180 i rs125 :misli: :palacdolje:
 
jeli ti ide šta slabije motor? moglo bi biti da ti je ošla membrana karburatora  :misli:
 
idi na servis pod garanciju rec da trosi 8l i nes stelaju frgu gledaju di sta pusta...
nesmije prek 5l vx pit ni da je non stop full gas 8)
 
meni pije manje od 4
 
da se neznam kak ganjas nesme toliko trosit!frga ti je prnjava!kaj se nevidi nigdje da pusta?
 
...ne vidi se nista...sve je ok....mislim nije potrosnja al sta cu....zna li netko koliko kosta karb od starog vx-a da njega stavim....

 
Meni je zadnje Beverly 125 popio 9 litara za nepunih 170 km gradske voznje 90% full gas. Sa originalnim variomatom napravio sam skoro 300 km sa 10 litara. A i smrdi mi benga kad ga palim, ono ko da ju pljune u auspuh.