Givi - narudžba

joke said:
javi se direktno uvozniku, piccilo, broj na glavnoj stranici u banneru desno
Jesam, zvao sam ih, ima i dva tjedna, pa su me uputili na neku firmu u Zagrebu.
Ovdje su rekli da se moze čekati i do 3 mjeseca, jer se naručuje kada se pokaže potreba.

Slijedeća mi je ideja bila staviti oglas ovdje, pa ako netko vidi, a tko skoro naručuje kontigent ili mikro-kontigent robe za svoj dućan, da se dogovorimo i da me uključi jer ovo što meni treba neće nitko imati samo tako - za na policu.

.:.
 
Top moto uzima od Piccila tak da......
 
vjeverica said:
top moto?
aha. njih su mi preporucili iz splita. izgleda da ce oni biti glavni tate-mate za Givi-Zagreb jer mi u Splitu rekose da sve sto imaju oni na skladistu ce imati i top-moto.

izgleda da mi ipak čekanje ne gine ...

tnx svima

.:.
 
S Top motom imam jako pozitivna iskustva kaj se givi-a tiče. Kaj god nisu imali u Zg, stizalo je iz St u par dana. Mislim da im utorkom dolazi roba iz St tak da u tvom slučaju jedino kaj buš moral pričekat da dođe u St
 
je, top moto ima dobru suradnju s givijem, tj. s pićilom. (y)
al kolko vidim, ti imaš Gileru, pa zakaj ti ne mogu naručit tam di si nju uzeo?? :?
 
wingman said:
al kolko vidim, ti imaš Gileru, pa zakaj ti ne mogu naručit tam di si nju uzeo?? :?
pa da i onda oni zovu pićilo pa ovi zovu top-moto i procedura je ista kao da i sam umjesto u gileru odem u top-moto.

ideja mog inicijalnog posta je bila da se javi gazda bilo koje firme koja uvozi direkt od Givija-Italija pa da on kaze : "bas sutra saljem narudzbu u Givi za moj ducan ... aaaa gle pomoci cu i ovom fuocu pa cemo ga kontaktirati i naruciti i to sto treba njemu a dodatno cu i zaraditi i svoj rabatplusdodatnumarzu".  :D
Znam da je mogucnost ovakvog scenarija mala - ali ipak postoji.

Ako se nitko ne javi, narucujem u ponedjeljak u top-moto, pa kad dodje dodje.

.:.
 
vjeverica said:
sad rade i meni, a prije nisu radili...
vjerovatno nam ''lege reindeksirali bazu ili massupdateali Site. inace radi.

.:.
 
Pa šta nema original Gilera šajbi i nosača i kofera?
Inače kako si zadovoljan sa Fuocom? Prilično rijetka (egzotična) biljka.  8)
 
zokx said:
Pa šta nema original Gilera šajbi i nosača i kofera?
za sada i za njega - nema

zokx said:
Inače kako si zadovoljan sa Fuocom? Prilično rijetka (egzotična) biljka.
više od zadovoljan. tocno je ono sto mi treba. robustan, startan i elastičan, u gradu okretan, na svim podlogama iznimno siguran. fascinira i bespotrebnost obaziranja na tračnice, rupe i izbočine svih profila - jednostavno lebdi preko svega. parkiranje na kosim i grabavim terenima - nikakav problem. Širina mu je u granicama klasičnog maksiskutera pa ni provlačenje između auta nije problem.

da, kod nas je egzotika. mislim da je cijena presudni faktor. sudeci po nekim forumima britanci, nijemci i ameri ga najvise voze. mislim da je ta cijena i formirana za ta trzista.


* vidim da mi opet sat ne ide dobro - vec je sutra  :D

.:.