GIVI - nosač za GPS

Meni ga je prijatelj prije mjesec dana donesao iz iste trgovine za manje novaca, mislim nekih 27 €.  :neznam:
 
pa ako je od GIVIJA onda bi trebalo nosača biti i kod nas ,a uvoznik za Givi je PIČILO,jedino ako je vani povoljnije???
 
Cijena je malo povoljnija u Sloveniji. Kupio bih kod nas ali ga kod uvoznika još nije bilo, a obećavaju da će ga imati još od veljače.
 
criiistian said:
lijepo izgleda možeš staviti dimenzije tvog gps-a. hvala

I ja imam Garmin 255, dimenzije su mu 98x75 mm.
 
...ja imam garmin nuvi 255 i ide taman

..cijena u slo je cca 45eura brutto, daju ti 20% marže jer si iz RH i odbiješ si ddv ako još nekaj kupiš i to ti je onda to
 
Ja sam uzeo tank torbu od Kape ima istu stvar za navigaciju ali stane više stvari
 
grofDado said:
Ja sam uzeo tank torbu od Kape ima istu stvar za navigaciju ali stane više stvari
...tank torba je ok, no problem je što je navigacija na nepreglednom mjestu. I ovo je previše nisko i blizu vozaču, a tank torba je još gora. Ne možeš u isti vrijeme pratiti cestu i gps. Lijepo je ovo no ako uzmeš u obzir da za 45 eura kupiš cijelu tank torbu na  dva kata, ovo je jebeno precjenjeno (ali i ja to planiram uzet, dopizdile mi karte).
 
criiistian said:
lijepo izgleda možeš staviti dimenzije tvog gps-a. hvala

Dobar je ne samo za gps, nego i za mobitel, novčanik, za neku lovu za autoput.
Meni je najgore tražiti lovu u rukavicam po džepovima.
 
wingman said:
kad sve odbiješ ili kaj?

Ne. On je u TC-u 37eura.
Kako ja nisam dobro razumio, ali kupci iz Hrvatske imaju nekakav popust od 20% dobiješ cijenu cca 26 eura.
Na to još imaš povrat ddv-a.
 
live-for-ride said:
...tank torba je ok, no problem je što je navigacija na nepreglednom mjestu. I ovo je previše nisko i blizu vozaču, a tank torba je još gora. Ne možeš u isti vrijeme pratiti cestu i gps. Lijepo je ovo no ako uzmeš u obzir da za 45 eura kupiš cijelu tank torbu na  dva kata, ovo je jebeno precjenjeno (ali i ja to planiram uzet, dopizdile mi karte).
Meni je tank torba odmah do vure a i pregledna je tak da vidim sve a tane ful u nju
 
maredm1 said:
Ne. On je u TC-u 37eura.
Kako ja nisam dobro razumio, ali kupci iz Hrvatske imaju nekakav popust od 20% dobiješ cijenu cca 26 eura.

Meni ova matematika baš i ne štima.
37 - 20 % = 26  :misli: