Givi?

Rajić said:
:misli: Leteća maxia ili  :mrgreen:



BTW imam i ja 55icu a imao sam prije 52jku i nekako mi je maxia 52 bolje napravljena i čvršće od 55ice    :mrgreen:

Aha ista ko moja i tvoja  :mrgreen:
 
vickodu said:
Aha ista ko moja i tvoja  :mrgreen:

Si vidio šta je Super Jura napisao da dobro izgleda  (y) a tek kad je vidiš u retrovizoru kako leti iza tebe NEPROCJENJIVO  :LOL:
 
55icu imam nekoliko tisuća km tako da nemam puno iskustva. Frendu se otvorila u Turskoj kad je najašio na udarnu rupu, ali otpala nije.
Meni se čak 55ica čini čvršća, ali (kao što sam spomenuo) bravica za zatvaranje kofera mi ne uljeva povjerenje. Tu dajem prednost 52ojci.
A što se tiče leta kofera, nikada nije letio kad sam ja montirao, letio je jedino kad sam kupio polovni motor, a bivši vlasnik je stručno montirao.
Taj fenomen pripisujem čisto ljudskom faktoru  :mrgreen:
 
Super Jura said:
55icu imam nekoliko tisuća km tako da nemam puno iskustva. Frendu se otvorila u Turskoj kad je najašio na udarnu rupu, ali otpala nije.
Meni se čak 55ica čini čvršća, ali (kao što sam spomenuo) bravica za zatvaranje kofera mi ne uljeva povjerenje. Tu dajem prednost 52ojci.
A što se tiče leta kofera, nikada nije letio kad sam ja montirao, letio je jedino kad sam kupio polovni motor, a bivši vlasnik je stručno montirao.
Taj fenomen pripisujem čisto ljudskom faktoru  :mrgreen:


Prijatelju moj ni moja 52ojka nikada nije letila na istoj ploči 55ica je ali sam dobio novu 55icu i sad je okej ali sam je za svaki slučaj ipak probušio i sa unutrašnje strane stavio onaj torban vijak a izvana leptir maticu i sada stoji nemrda  :mrgreen: