Glačanje textilne Held jakete ... smije li se?

Kresimir_Os

New member
Bila mi jakna u onom šugavom space bagu vakuumirana, pa sada izgleda kao da ju je
krava sažvakala...
Gledam deklaraciju i vidim da se ne smije glačati ... ili možda smije preko vlažne krpe :misli:
Jel se netko bakćao s time ?
 
Ako je od kordure baci je na sunce i biće ko nova  :wink:

Ili ako si baš zapeo opeglaj pa javi dojmove  :mrgreen:
 
peglas na crtu
 
Smoči je, pa je osuši. :misli: :LOL:
 
stavi preko neku krpu ili neki rucnik,nece se nista skurit a dat ce se kolko toliko speglat  8)
 
jolly the roger said:
sam ju izvadi iz tog i objesi (y)
vanka je već tjedan,bez pomaka ...doduše u ormaru...
pokušat ću ostavit je na suncu ako ne upali ,vozat ću se okolo  pogužvan ali kako kaže Makazica kao pravi macho  :mrgreen:
 
Kresimir_Os said:
vanka je već tjedan,bez pomaka ...doduše u ormaru...
pokušat ću ostavit je na suncu ako ne upali ,vozat ću se okolo  pogužvan ali kako kaže Makazica kao pravi macho  :mrgreen:

obuci ju par puta na sebe i nosi ju .... za par nošenja će se sve samo riješiti ..  (y)
 
strasilo said:
obuci ju par puta na sebe i nosi ju .... za par nošenja će se sve samo riješiti ..  (y)
Idem žicat tuđi motor ... pa da popeglam bore na jakni  :mrgreen: thx  (y)
 
Kresimir_Os said:
Idem priku žicat s4r-a  :mrgreen: sam se ponudio ... thx  (y)

Povedi još nekog za svaki slučaj ako nebude htio upalit da gura  :mrgreen:  a i moraš kila imaš ako misliš na guranje upalit  :LOL:
 
KING RR said:
Povedi još nekog za svaki slučaj ako nebude htio upalit da gura  :mrgreen:  a i moraš kila imaš ako misliš na guranje upalit  :LOL:
jučer mi se žali da mu kvačilo jaaako zvoni a gledao je na jutjub kao se mjenja,
pa jel mislim da je pametno da proba sam :mrgreen:
kila i viška cca 110 do 120 ovisi o zalihama u špajzu (slanine,kulena ...)
 
Kresimir_Os said:
jučer mi se žali da mu kvačilo jaaako zvoni a gledao je na jutjub kao se mjenja,
pa jel mislim da je pametno da proba sam :mrgreen:

A gle jedan probo pa se usro  :oops:  i to baš tamo di nema signala 
banghead.gif
 
zoran gsx-r 1000 k5 said:
odnesi na kemisko ciscenje pa ce ti je oni oprat i dobit ces ispeglano.2 muhe jednim udarcem

Nemoj je čistit jer će sigurno nešto sjeee... ali peglanje kod njih bi se stvarno moglo dobro odraditi.
Bolje čistione obično imaju onu lutku na napuhavanje, OK ne "onu lutku na napuhavanje"  :mrgreen:  na koju se navuče odjeća pa se pusti para iznutra tako da se lutka napuše i .... a jbt koji mi je k..c danas  :LOL:

Bez zaj..e stvarno imaju taj "stroj" za peglanje  (y)
 
Iceberg said:
Nemoj je čistit jer će sigurno nešto sjeee... ali peglanje kod njih bi se stvarno moglo dobro odraditi.
Bolje čistione obično imaju onu lutku na napuhavanje, OK ne "onu lutku na napuhavanje"  :mrgreen:  na koju se navuče odjeća pa se pusti para iznutra tako da se lutka napuše i .... a jbt koji mi je k..c danas  :LOL:

Bez zaj..e stvarno imaju taj "stroj" za peglanje  (y)

Je, je! to je dobra stvar kod lutki - možeš ih zvati kak hoćeš! :LOL: