Glasanje Motora.??

basta

New member
E riječ je o fori koju sam vidio na Grobniku ne znam  kako opisati uglavnom frajer je stiskao neke gumbiće i motor je pušto zvukove u stilu konja,tarzana krave itd ali stvarno dobar saund :LOL:e i ja bi to stavio ako to uopće postoji ili je ovo bio maturalni uradak iz tehniočkog.
E a ako ima zvuk galeba sada za more to bio bilo +5.
Stvarno nije šala ja vidio ja čuo.
pozdrav i hvala na informacijama kojih će biti pregršt u opće ne sumnjam. :D
 
pa kaj nisi pital "frajera" odkud mu to  :wc:
 
Vi se zezate a tema je ozbiljna, a ti Dado ako to na kraju i nabavim stavit ču jedan i na tvoju krmaču pa će ti Čobanković dati poticaje za uzgoj. :jesus:


 
Dek..Dadek said:
ja bi da ima glasanje napaljenog afričkog muflona u suton.
ak netko ima,odma kupujem!

Pazi da ne privuces Pudlu na sebe.  :mrgreen:
 
basta said:
E riječ je o fori koju sam vidio na Grobniku ne znam  kako opisati uglavnom frajer je stiskao neke gumbiće i motor je pušto zvukove u stilu konja,tarzana krave itd ali stvarno dobar saund :LOL:e i ja bi to stavio ako to uopće postoji ili je ovo bio maturalni uradak iz tehniočkog.
E a ako ima zvuk galeba sada za more to bio bilo +5.
Stvarno nije šala ja vidio ja čuo.
pozdrav i hvala na informacijama kojih će biti pregršt u opće ne sumnjam. :D
Onaj na cbr-ki 600 staroj?
 
basta said:
Vi se zezate a tema je ozbiljna, a ti Dado ako to na kraju i nabavim stavit ču jedan i na tvoju krmaču pa će ti Čobanković dati poticaje za uzgoj. :jesus:

oprostite g.Basta.
ovdje zaista nema mjesta zajebanciji.(da mi je doć do muflona...)
 
Pasmaters said:
Onaj na cbr-ki 600 staroj?

Mislim da  u mom ukazanju nije bio cbr. Ali ohrabrujuće nisam jedini koji je to vidio biti će nešto.
p.
 
Dek..Dadek said:
oprostite g.Basta.
ovdje zaista nema mjesta zajebanciji.(da mi je doć do muflona...)

Možda ima u Sloveniji oni su planinska zemlja dobiš i povrat.
 
bojim se po sloveniji se drkat za muflonom,da ne pređem u austriju il italiju,još će me uhapsit
 
a može na tomosa se stavit zvuk intrudera 1800?
 
Dek..Dadek said:
ja bi da ima glasanje napaljenog afričkog muflona u suton.
ak netko ima,odma kupujem!

:LOL: :LOL: :mrgreen:

Basta ima moj stari onaj mali uređaj zvani "vabilica" za privlačenje raznih životinja, recimo kad idu lovit prepelice onda prebaci na prepeličje zvukove i ostave preko noći i onda se do sutra nakupi milijun napaljenih prepelica koje oni poubijaju... :mrgreen:
 
:LOL: :LOL: :LOL: Mislim da kad bi se vozio kroz Slavoniju brzo bi me skinuli ko u kaubojskim filmovima samo bi motor išao dalje.

Naći ću ja o ćemu je riječ makar mi to bilo zadnje. :jesus:
 
prije bi reko da bi te napaljene prepelice počele vijati... :mrgreen:
 
meni se motor glasa: BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAAA BUUUUUU BUUUUUUUUUUUUUUUU BBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BOOOOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU