Gorivo

nesluzbena inside info od radnika benzinkse da im za pon pojacavaju smjene jer se ceka opet kaos...
ja imam službeni neinside info kolko ide gore
a imam i službeni neinside info da ga baš i nebu, bar ne prije utorka dok ne probije tzv. psihološku granicu 🥳
 
FB_IMG_1647186774942.jpg
 
u zadnjih 15ak godina je puno više porasla cijena lošeg napoja nego goriva, i nitko ne stoji u redovima pred kafanama i plaće da je piva preskupa, dapače..
 
  • Like
Reactions: ODST
Za ove moje rezervoare ,dakle 4 komada,da ih natočim trebam 76 litara benzina.Sreća da bum registriral samo dva ,a samo s jednim se bum vozilkal.Znači,ipak šparam👌😀😀
 
Za ove moje rezervoare ,dakle 4 komada,da ih natočim trebam 76 litara benzina.Sreća da bum registriral samo dva ,a samo s jednim se bum vozilkal.Znači,ipak šparam👌😀😀
ak računam i aute, mogu komot isprazniti bengu, mada je kod mene sve do čepa, čak i ovi koji su na dugotrajnom mirovanju
bumo šlaufali dok bu benga po 5 eura 😎
 
Da nadodam: 40 litara nafte u traktor,3litre benge u flakserice,3 u kosilice,40 litri benge u benzinca,50 u jednog dizla,40 u drugog.Najbolje je onima kaj nemaju ništa,na posel z biciklom.Nemaš brige.
 
nemam nit ovak brige, morem ja i pehaka

sutra u miru gledati cirkus po bengama, ujutro bude valjda krenulo bombaNdiranje
 
Iskreno,ovo već prerasta v nekaj kaj nije zajebancija,a da se vraćam trideset let v rikverc i ponovno startam na posel z bicom? Fala ne bi,ali ako bum baš i moral budem.Nije mi nikaj strano.
 
  • Like
Reactions: mico
Pa kolko moze biti tank na motoru skuplji?pa da je sto kuna skuplji nego proslu sezonu vi placete😂,strašno
 
Pa kolko moze biti tank na motoru skuplji?pa da je sto kuna skuplji nego proslu sezonu vi placete😂,strašno
Nije problem motor natočiti kad bi to bilo jedino povećanje koje je snašlo ljude. Tu se nakalemilo hrpetina drugih većih troškova koji na mjesečnoj bazi nisu zanemarivi, pa je na kraju pitanje koliko motora bude ostalo neregistrirano u garaži, na starim gumama, bez servisa itd. To bi onda opet moglo dovesti do povećanja ponude i smanjenja cijena rabljenih jer se jedan dio ekipe bude jednostavno odrekao motora.
 
Malo sam si racunao, i ako odem sutra npr. do Kopra, natociti cca 80 litara, ili koliko stane u rezervar, usparat cu tocno 49kn.
Realno dobit nikakva, ali saznanje da dam slovencima lovu, a ne nasim lopinama, neprocjenjivo.
 
Nije problem motor natočiti kad bi to bilo jedino povećanje koje je snašlo ljude. Tu se nakalemilo hrpetina drugih većih troškova koji na mjesečnoj bazi nisu zanemarivi, pa je na kraju pitanje koliko motora bude ostalo neregistrirano u garaži, na starim gumama, bez servisa itd. To bi onda opet moglo dovesti do povećanja ponude i smanjenja cijena rabljenih jer se jedan dio ekipe bude jednostavno odrekao motora.
Rast cijena rabljenih je zadnjih deset godina jako uzlazan...tako da se to nebu desilo,a u ovo drugo se nadam,bit ce manje prometa za nas sa motorima,a ovi kaj nebudu vozili motore su klosari,koji nikom nece falit😁
 
  • Like
Reactions: Kawah