Gorivo

A što se tiče zakona i poštivanja istih od strane državnih službi, to isto svi znaju da se ne radi, nego ti jednostavno sami kažu da moraš tužiti da bi dobio nešto što piše u zakonu, to je rekao i vrhovnik svojoj vojsci neki dan za dnevnice na tvu.
Izgubili su Hrvati sve sudove izvan države i arbitraže, upravo zato jer ne poštuju zakone i ugovore koje su potpisali, na žalost to su činjenice, krenuvši od CHF kredita pa do raznih ovrha koje su isto nezakonite, onda kad su ljudi dobili sudove na sudu za ljudska prava u Belgiji sve smo mito platili iz proračuna, ali o tome se šuti, tako ćemo i ovo platiti Molu, što je i bilo očekivano.
Na kraju krajeva, i kad nam daju novac da si sagradimo što nam je stradalo u potresima, mi nakon dvije godine molim da produže rokove da lova ne propadne, dvije godine imaš lovu za obnovu i ništa, ali i razumljivo je zašto.... ovo ipak kontrolira EU, kod njih baš ne prolazi samo tako muljavela, probali su sa softwerom, pa su ih povatali, ne naši već ovi iz brisela, a kad ide i HR proračuna, onda ipak imaju svi višestruke koristi, od šofera do dirtektora.
 
Vi jos mislite da je 'rvacka drzava(i ostale u EU) :p
 
I jedno pitanje još? Vi kaj ste gore u Niskozemskoj,ti Močipaldi .,daj malo ovako prizemnim jezikom pojasni što se u stvari događa tamo.😎
Mrsko mi pisati jer je podugo a vecina ovdje ne razumije olanski da vam linkove stavim gdje je sve jasno objasnjeno. NL nije vise drzava isto kao ni HR i ostatak EU, NL je smart city u nastajanju :poop:
Drzave u EU su provincije, zuapanije, kantoni, savezne drzave zavisi kako se gdje naziva :p
 
  • Haha
Reactions: prpa
Mrsko mi pisati jer je podugo a vecina ovdje ne razumije olanski da vam linkove stavim gdje je sve jasno objasnjeno. NL nije vise drzava isto kao ni HR i ostatak EU, NL je smart city u nastajanju :poop:
Drzave u EU su provincije, zuapanije, kantoni, savezne drzave zavisi kako se gdje naziva :p
Ima i gore..vjeruj mi:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
IMG-20220707-WA0007.jpg
 
Ostaje nam jocker: "supply chain issues"

Ima malo i Rusije tu, kao i neozbiljne Europe sto si je dopustila da dodje u ovu poziciju:
  • Russia’s invasion of Ukraine, and the subsequent super-spike in oil and gas prices, have raised energy security alarms in Washington and Brussels. The Biden administration has called on U.S. producers to increase output to help alleviate the supply crunch and enhance energy security in Europe, which is finally getting serious about cutting its dependence on Russian oil and gas.
I tako ameri uskacu, pomazu kolko mogu, al stvar je strasno kompleksna, kao sto se moze iscitati/zakljuciti.

Sve u svemu, cijena nafte ide dole, gorivo na pumpama gore i to je to. - labour shortage, supply chain issues, investors, Russia, itd..
 
Ovakvi videi se sve češće gledaju, ak nebude benzina, malo smeća i vode i.. litra je 30km na crfu, samo treba unaprijed naručit rezervu pumpi goriva i injektora 🤣