Gospić - autocesta

.
 

Attachments

  • Screenshot_20231026-102840_Chrome.jpg
    Screenshot_20231026-102840_Chrome.jpg
    258.8 KB · Views: 0
Ne bi se čudio da i drugi kombi, u koji je vozač prvog ušao i pobjegao, nije dodatno pregazio ove jadnike. Očito su bili zajedno i vozili jedan iza drugog.

Nebi ovaj ni ulazio u drugi kombi da nije skuter/motor ostao zaglavljen pod njegovim, nakon 300 metara skuzio da ne ide i onda bezanija.


EDIT: nije skuter, ovo je fotka u clanku i ne pise da je ilustracija pa bi moglo biti da je ovo slika nakon sto su cestari ili murija malo rascistili?

1698318484403.png
 
Last edited:
Sinoć sam bio na tom dijelu ceste cca pola ure prije nesreće ako je točno vrijeme kao što piše u novina i vidljivost je bila loša, skoro ništa. Kiša, vlaga i magla. Teško da možeš uočit nešto na cesti koliko se loše vidiilo. Ko god da jesu Počivali u miru
 
dva nepalca, na skoro skuteru, u 04.30 ujutro, po autocesti, po kiši s nula vidljivosti... pitanje vrimena... nažalost

baš me zanima jesu polagali ili je u ejč ar dovoljan bilo koji papir, a samo domorodce jebu s vozačkima

za bijeg nema opravdanja, iako cila priča o dva kombija smrdi
 
Last edited:
mogu razumit da si doživija šok, pa si otrča, uteka, urla, sve su to nekad i normalne reakcije posli šoka... adrenalin udre, činiš nešto šta nikad ne bi...
ali oni imaju obraza doć nakon 8 uri na policiju i kažu nije utekao nego se malo udaljio...
 
Ne branim ga i definitivno osudjujem sto je to tako napravio, ali to nije rekao on nego njegov odvjetnik. Vjerojatno ima razlog zasto je to rekao i zasto ce to proci na sudu.
 
  • Like
Reactions: hondimir
Udaljio se da ishlape promili. Ne vidim ni jedan drugi razuman razlog zasto bi utekao sa mjesta nesrece umjesto da pokusa pomoci ili nazove hitne sluzbe.

Da, vjerojatno su s tri kombija u 4 i pol ujutro bili u povratku iz kafane.

 
Da, vjerojatno su s tri kombija u 4 i pol ujutro bili u povratku iz kafane.

Bas mora kafana biti, benzinske ne postoje?
Mi kad smo mladji bili i sjetili se ici na more pogodili bi svaku pumpu.

Kazem, ne vidim drugi razuman razlog zasto bi pobjegao, ne znaci da ga nema.
 
Bas mora kafana biti, benzinske ne postoje?
Mi kad smo mladji bili i sjetili se ici na more pogodili bi svaku pumpu.

Kazem, ne vidim drugi razuman razlog zasto bi pobjegao, ne znaci da ga nema.

Ma nisi me skužio. Kafana je samo ilustracija, komentirao sam činjenicu da su se u to vrijeme na AC nalazila tri kombija gotovo jedan iza drugoga... A možda si i u pravu. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: tegla
Forenzički odjel MUPa, vapi za ovakvim poluintelektualnim kadrom morona hr.