GP San Marino MISANO 2017

Cyrus

Member
Pozdrav,

plan je otici pogledati utrku. Ima li tko kakve prijedloge na kojoj tribini biti?
 
Mi bili prosle godine...  koliko me sjecanje sluzi... pozicija prato 2... ok pogled... vidi se dobar dio staze... 90 e karta
 
To je travnata povrsina nasip al sasvim ok
 
Od cure dobio poklon Sektor o, VR46 fanclub tribine, Austrija. Ide možda još netko? Zbog gužvi bolje motorom putovati? (Glupo pitanje) dvoje nas je
Ima tko kakav savjet?
 
Za vas koji ste bili u misanu.. da li ja ta travnata tribina "opustena" kao i ona u brnu?? :misli:
Znaci da li se moze 3P (pit, pusit i palit bengalke) ?? :mrgreen:
 
Moze sve to...    :mrgreen:


Kad je Vale izasao na stazu od dima nismo cijeli prvi krug vidili...    :mrgreen:
 
Misano je pravi dozivljaj,oni zadnji zavoji prije ciljne ravnine Vaooooooooo da se najezis...... (y)
 
Mi smo bili na poziciji Prato 1 + Prato 2. Karte smo kupili na licu mjesta, cijena za nedjelju je bila 90e, a subota je 50e. dosta jeftinije je naručit karte online čim iziđu u prodaju..
Prato 2 je poprilično velik i pruža najbolji pogled za gledat trku jer se s vrha livade vidi veelik dio staze..

iqg369.jpg


2ymgghh.jpg


dmxm54.jpg


27xgiso.jpg


Prato 1 je ok jer je ograda na jednom dijelu udaljena par metara od staze.. od tu smo pratili kvalifikacije.. strava..  :D

n6qmoy.jpg


Ako ne volite gužvu, otiđite na tribine jer je u nedjelju kaos na livadama, ljudi doslovno gaze jedni preko drugih.. najbolje šta ranije uhvatit dobru poziciju i ne mrdat  :mrgreen:

35bzhwj.jpg


wl6ewx.jpg


Šta se tiče kontrola na ulazu, možeš unit šta hoćeš.. na livadama svakih 100m vonja trava, tako da nema straha :D
 
  • Like
Reactions: Pletikosa34
Probao naruciti karte za sektor c...
Sa svim nekim taxama, postarinom za karte, po osobi samo karta dojde 1700kn.
Gtfo.


Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
Znaci bit ce opet ovaj rad... :mrgreen:

Mi cemo najvjerojatnije motorima iako je i neki kamper u kombinaciji. Kolega dobije od motula te paddock karte..
 

Attachments

  • IMG_9514.JPG
    IMG_9514.JPG
    1.1 MB · Views: 106
Samo jedan savjet !
Dvije godine za redom isti zajeb, poslije utrke je takav krkljanac da svaki put dođem doma u Rijeku u 3 ujutro. Izvlačenje iz samog Misana do autoceste  traje satima , a onda vožnja do Bologne cca 100km u dvije/tri trake par km/h, više stojiš nego ideš,  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Prijedlog , uzet dan godišnjeg, prespavat još jednu noć (cca 20eura) i drugi dan ko gospon ideš doma, usput možeš i uz more  , ovo je jeb koji više neću ponavljat, dva put je bilo dosta  :wink: :wink:
 
Iz Brna je bila gužva do Beča , da nismo išli preko polja ko zna kad bi došli  :LOL:
 
I još nešto, vidio sam ove godine da su prodavali karte još i u nedjelju u 7 ujutro , no pretprošle godine karata nije više bilo ni u subotu popodne a nedjelju ujutro je bilo sve zatvoreno tako da smo kupovali od tapkaroša jbg... :LOL: :LOL: :palacdolje:

Zato savjet, kupiti obavezno karte preko interneta ranije !  :wink:
 
Svuda se izlazi satima, osim u Monzi sa vip tretmanom kad dolazis i odlazis helikopterom. :) Fora su ti sponzorski aranzmani. :mrgreen:

Dovla, s kojim bi ti to motorom isao?  :LOL:
 
S kojim sam isao i u brno :misli:

Reci vrijeme i mjesto da ukrstimo pjađo maceve 8)