GP San Marino MISANO 2017

Bio lani tribina carro2 odma do missanina super pozicija veliki tv ispred na desno od toga je prato travnati dio kartu sam mjesec ranije platio oko 240€.... guzve su iza trke nenormalne jedan prijatelj mi je rekao da je vrh ostat u nedjelju kad oni gore u  Tavulliji slave da to bude shou....
 
baxy said:
Samo jedan savjet !
Dvije godine za redom isti zajeb, poslije utrke je takav krkljanac da svaki put dođem doma u Rijeku u 3 ujutro. Izvlačenje iz samog Misana do autoceste  traje satima , a onda vožnja do Bologne cca 100km u dvije/tri trake par km/h, više stojiš nego ideš,  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Prijedlog , uzet dan godišnjeg, prespavat još jednu noć (cca 20eura) i drugi dan ko gospon ideš doma, usput možeš i uz more  , ovo je jeb koji više neću ponavljat, dva put je bilo dosta  :wink: :wink:
Thnx...onda ce u ponedjeljak biti povratak...i jos ako je festa...di ces bolje

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

 
miš. said:
Od cure dobio poklon Sektor o, VR46 fanclub tribine, Austrija. Ide možda još netko? Zbog gužvi bolje motorom putovati? (Glupo pitanje) dvoje nas je
Ima tko kakav savjet?

Ej, nije glupo pitanje, ja išel prošle god motorom.

Kad dolaziš, predobro je, samo vidiš sa strane parkinge na kojima je more motora (išel sam autocestom jer sam išel samo na nedjelju pa da uštedim vrijeme), kak se približavaš izlazu za RedBull ring sve je veća gužva auta i tu doazi do izražaja prednost motora jer samo lijevo i pičiš kraj njih, a ima svega, Frarrari, Corvette...

Tam je bilo predobro, bil sam na KTM tribini, odmah kod bika i imam brdo slika, na stazi predstavljanje KTM RC16, u zraku istovremeno Air Show, jebeno, al to sad nije tema pa nebum puno offal. :p

Kad sam krenul doma, naravno, svi su bili na cesti i lagano je počinjala kiša. Opet ti s motorom na lijevo i kraj ogromne kolone auta samo pičiš. Skopčal se na autocestu di je bil opći zastoj, svi auti stoje, ti s motorom po sredini i krećeš se, naravno ne divljaš, ali ipak ne stojiš neg se voziš između auta oko 60 kmh, pristojno, glavno da se krećeš (tak sam uspel i od one kiše pobjeći).

Pajdaš išel s autom, prestigel sam ga na skidanju za RedBull ring dok sam dolazil, a dok smo išli doma, on je krenul odmah poslije GP utrke, a ja sam još pogledal RR Rookies Cup, kupil par suvernira pa krenul i prestigel ga par sela prije doma, cca 15 km prije doma. Eto, ukratko, ak te još kaj zanima javi se na PP :)



 
Pozdrav, da ne otvaram novu temu pisat cu ovdje. Naime u planu mi je otici na moto gp u Misano koji se odrzava od 6.-9. 9.
Planirao sam otic 2 dana (kvalifikacije, sprint u sub i nedjelju trka) na prato 1 ili prato 2. Na slici nisu naznaceni, pa ako neko tko je bio moze rec koji je koji. Cijena za 1 je 125 eura a za drugi 95 eura. Sta se tice smjestaja došao bi u petak, na miru odradio subotu i nedjelju i ponedjeljak lagano doma. Ako netko ima preporuke za smjestaj slobodno pisite.
 

Attachments

  • Screenshot_20240602_192632_Chrome.jpg
    Screenshot_20240602_192632_Chrome.jpg
    172.3 KB · Views: 0
Pozdrav, da ne otvaram novu temu pisat cu ovdje. Naime u planu mi je otici na moto gp u Misano koji se odrzava od 6.-9. 9.
Planirao sam otic 2 dana (kvalifikacije, sprint u sub i nedjelju trka) na prato 1 ili prato 2. Na slici nisu naznaceni, pa ako neko tko je bio moze rec koji je koji. Cijena za 1 je 125 eura a za drugi 95 eura. Sta se tice smjestaja došao bi u petak, na miru odradio subotu i nedjelju i ponedjeljak lagano doma. Ako netko ima preporuke za smjestaj slobodno pisite.
Bio 2019.
To točkasto ti je Prato 1 i Prato 2. Prato 2 je to u zavoju, a Prato 1 na pravcu. To ti je sjedanje na ledini. Sve ostalo su tribine.
Ovo ti je slika sa Prato 1 na Prato 2.
Pošalji PP pa ti mogu poslati par informacija da ne spamamo temu.
 

Attachments

  • IMG-5d91bc5b242efee51dcbb772ba96b630-V.jpg
    IMG-5d91bc5b242efee51dcbb772ba96b630-V.jpg
    214.2 KB · Views: 0
Last edited:
Bio na Prato 2 nekako pri vrhu sa dene strane gledao sam dolazak u zavoj i vidio sam i zavoj između prato 2 i prato 1.
To je livada. Ima štandovi sa kerefekama i cugom i wc.
Ova tribina je Brutapela pogled sa Prato 2.
Nemam preporuku za spavanje.
Da idem ponovo skupio bi za VIP, ovo drugo me ne zanima više. Ništa posebno.
IMG_6882.jpeg
 

Attachments

  • IMG_8800.jpeg
    IMG_8800.jpeg
    342.8 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: bolcic