GPS praćenje mobitela

http://www.ebay.com/itm/Mini-Global-Real-Time-GPS-Tracker-GSM-GPRS-GPS-Tracking-Tool-ForChildren-Pet-Car-/390677412403?pt=US_Tracking_Devices&hash=item5af6303a33
 
Gorangoran said:
Ako baš ne odustaješ od mobitela imaš aplikaciju endomondo koju ja koristim dok se vozim biciklom.Ona ti prati sve od putanje,brzine kretanja gdje ikoliko si stajao,a što je naj bitnije možeš se ulogirati preko kompa i imaš live sve te podatke odnosno iscrtava ti na karti sva kretanja tvog ljubimca.
Upališ aplikaciju ubaciš mob pod sic i to je to :police:
e tak nekaj sam zamisljao. Provjerim to i prethodno predlozeni prey project.
 
NE znam da li još postoji ona procedura HAKOM-a prilikom uvoza napravica koje odašilju nekakav signal.. Prije je bilo sranje ako baš taj model do sada nitko nije uvezao pa te naguze s raznoraznim troškovima ..
 
dovla said:
NE znam da li još postoji ona procedura HAKOM-a prilikom uvoza napravica koje odašilju nekakav signal.. Prije je bilo sranje ako baš taj model do sada nitko nije uvezao pa te naguze s raznoraznim troškovima ..

Već dugo HAKOM ne zeza :wink:
 
mate said:
Vjerujem da je tvoja logika bliža realnom stanju jer se ja ni uz najbolju volju ne mogu staviti u poziciju prosječnog jadnika od lopova koji krade motore. :mrgreen:
jebiga, sjeti se tipa od prije par mjeseci kaj su mu na radnickoj maznuli zekana (kojeg je prodavao), ono, daj da ga probam i papa... da je imao bilo kakav tracker za 30 min bi mu opkolili kucu i kuciste... nije loše ga imat.
 
http://forum.mobilism.org/viewtopic.php?f=437&t=623567&hilit=Find+My+Phone


http://www.google.hr/webhp?nord=1#newwindow=1&nord=1&q=Find+My+Phone+v5.0
http://androidowiec.blogspot.com/2013/09/find-my-phone-v50-apk.html
 
live-for-ride said:
Da li netko zna da li postoji neka aplikacija koja bi se instalirala na android sa ugrađenim GPS-om, prema kojoj bi se mogla identificirati lokacija uređaja? Da pojasnim na što mislim....Mobitel ima ugrađen GPS koji evidentira lokaciju. Uzorkovanje se vrši svakih nekoliko sec kao i kod klasičnih gps treckera (ili GPS uređaja). Mobitel internetom javlja lokaciju "negdje" (recimo neku aplikaciju koja koristi google maps). Sa računala ili s drugog uređaja se spojim na tu kartu, ukucam šifru i pratim lokaciju uređaja. E sad....znam da postoje firme koje se bave time, ugrađuju kojekakve uređaje, zarađuju lovu, ali za to je i podrška drugačija i to me ne zanima. Uglavnom nešto besplatno.
Npr. ostaviš motor parkiran negdje vani, ubaciš u kofer neki mob ili tablet sa sim karticom i, nedaj bože motor nestane,te je lako je otkriti njegovu lokaciju.
Da li itko ima kakvu ideju?
Ako mislite da je ovo tema za birtiju, slobodno, ali volio bih dobiti bar neki odgovor.

Ima programa, samo se usluga plaća 50 do 100tinjak USD godišnje
Ja tako pratim svoju klinku :LOL: Neki od programa PhoneBeagle, Phone Sheriff, a sad koristim mSpy
Google is your friend :mrgreen:
A ideja je skroz ok. (y)
 
live-for-ride said:
je, drito ce prvo skidati kofer. Da bi bacio mobitel za koji ne zna da se prati, ustvari i da je mob u koferu. Ne radi se o trajnom rjesenju. Za to postoje bolje opcije. Radi se o kratkorocnom, noc dvije, ispred hotela, sa xenom na disku. Dakle nista trajno vec kao eventualno pomocno sredstvo. Za dugorocnije rjesenje planiram staviti nesto skuplje, sto cu montirati na motor, ali za to treba vremena, a meni treba sto krace. No stavimo logiku na stranu. Moja i tvoja dokazano nije ista, ali zahvaljujem na pomoci i, unatoc svemu, suvislom komentaru.

Bed u cijeloj priči bi bio da u nadi lociranja motora, izgubiš i mobitel.
Jesi li razmišljao o zasebnim trackerima, na biciklima su dosta popularni.

Sayock said:
Ima programa, samo se usluga plaća 50 do 100tinjak USD godišnje
Ja tako pratim svoju klinku :LOL: Neki od programa PhoneBeagle, Phone Sheriff, a sad koristim mSpy
Google is your friend :mrgreen:
A ideja je skroz ok. (y)

Ako čita forum, u banani si.
Btw. ovo je na neki način ipak malo kripi.  :mrgreen:


 
Angie said:
Bed u cijeloj priči bi bio da u nadi lociranja motora, izgubiš i mobitel.
Jesi li razmišljao o zasebnim trackerima, na biciklima su dosta popularni.
Ovako?

bike+thief+image.jpg


:mrgreen:
 
Ovaj tracker mini A8 ne valja ništa, nakon prvog punjenja mi je na ulaznom konektoru za punjenje eksplodirao  :p

Ovaj drugi, TK-102 je bolji, ali bi svakako bilo dobro kupiti i bateriju koja traje 3 mjeseca (košta malo manje od uređaja) ,

jer ova originalna traje čini mi se max. 8 dana.
 
Najjednostavnije i najjeftinije rjesenje je uzet multisim karticu ...trosak 20 kn mjesecno plus kupit kakav htc wildfire za pod sic  :D . Aplikacija za adroid nula kuna.
 
Where's My Droid  (y)
 
irmascher said:
Danas nije uopće skupo doći do GPS i GSM jammera, pa se možete slikat s tim trackerima.
bubneš ga i ostaneš živ
 
Pracenje je vrlo jednostavno ako imas dva moba sa androidom, mada mi se cini da sam i kcerku lociral u Šibeniku dok je pila kavu a imala je I phone tada... Uglavnom ta osoba ti mora dati mogučnost, odnosno odobriti da je pratiš... A to nije problem ako su oba moba tvoji, Vrlo jednostavno pogledas u maps gdje je taj drugi mob. Naravno, mora biti online...