Gps tracker...

PREVIŠE KOŠTA...
 
Markori said:
AKo vam je puno 600kn za tracker onda stvarno.... :? :? :?

nije puno al covjek se zamisli kad pogledas i vidis da su to sve ista kineska sranja od 100kn do 1000kn :rolleyes:

ja cekam ovog lika da razvije za motor tj. razvija http://www.globis.hr/?p=591 inace za auto je vrhunski, za motor bude cca 1800kn, gps pracenje, dojava na mob kad se motor zatrese i tako:)
 
Certina said:
nije puno al covjek se zamisli kad pogledas i vidis da su to sve ista kineska sranja od 100kn do 1000kn :rolleyes:

ja cekam ovog lika da razvije za motor tj. razvija http://www.globis.hr/?p=591 inace za auto je vrhunski, za motor bude cca 1800kn, gps pracenje, dojava na mob kad se motor zatrese i tako:)

Nazalost 3 najpoznatije rijeci danas su MADE IN CHINA pogotovo sta se elektronike tice.

Za ovo drugo sta si napisao citao sam o tome ima godinu dana, to je super stvar pogotovo za one koji drze motore na ulici.

I kazes 1800kn? sta si kontaktirao prodavaca ili?
 
Markori said:
Nazalost 3 najpoznatije rijeci danas su MADE IN CHINA pogotovo sta se elektronike tice.

Za ovo drugo sta si napisao citao sam o tome ima godinu dana, to je super stvar pogotovo za one koji drze motore na ulici.

I kazes 1800kn? sta si kontaktirao prodavaca ili?

pratim lika godinama, na jednom auto forumu ima tema od samih pocetaka razvoja, alarmi za auto su vrhunski tako da mislim da ni za motor nece biti nista losiji, i da pitao sam ga, rekao cca1800kn ce biti, za sada ugradjeno na 2motora radi testova i usavrsavanja sitnica.
 
Znaci to bi trebalo zazivit uskoro, recimo do kraja godine? (y) (y)

Bas me zanima kakvi ce bit dojmovi, kada se sistem zavrsi. Neka drago mi je da i mi neki ku... proizvodimo a ne da se za svaku pizdariju moramo okretat ebay-u, svaka cast covjeku.
 
Markori said:
Znaci to bi trebalo zazivit uskoro, recimo do kraja godine? (y) (y)

Bas me zanima kakvi ce bit dojmovi, kada se sistem zavrsi. Neka drago mi je da i mi neki ku... proizvodimo a ne da se za svaku pizdariju moramo okretat ebay-u, svaka cast covjeku.

mislim da je to ovo ljeto spremno (y)

lik je inace genije sto se tice te elektronike i da se nije rodio bez smisla za marketing bio bi milijunas :mrgreen:
 
bas ce ti mobitel pomoc ako ti ukradu motor, jos da ne pricamo o bateriji na mobu kada ukljucis sve moguce aplikacije traje kao let od Krka do Pule. Ovi sistemi barem sta sam ja citao pAmte ti pozicje itinerer, ako ima jammer signala spaja se na mobilnu mrezu pa preko njih dobiva lokaciju, daje ti alarm ako je motor pomaknut sa nogara itd....sve u dve nekome kome motor stoji vani to je svakako korisno.
 
Certina said:
nije puno al covjek se zamisli kad pogledas i vidis da su to sve ista kineska sranja od 100kn do 1000kn :rolleyes:

ja cekam ovog lika da razvije za motor tj. razvija http://www.globis.hr/?p=591 inace za auto je vrhunski, za motor bude cca 1800kn, gps pracenje, dojava na mob kad se motor zatrese i tako:)

Evo ga, stigao je ;)

MOTO CommadneR

https://www.youtube.com/watch?v=G-mzZyv-8LM&feature=youtu.be
 
Gjuro said:
A napajaju se iz zraka?  :misli:

Ima opciju da se spoji na akumulator ili svoju bateriju(trajanje cca 10-ak dana) a ako se spoji na akumulator prijavljeno je da trosi akumulator kao bljeskalica kljuca motora  sta se nalazi kod satova...tako da sve u svemu isplativo  (y)
 
jucer sam samo letimicno pogledao ali cijene idu od 250-300USD pa nadalje......google je majka za to  :mrgreen:
 
Ili ću stavit u sic HTC Wildfire + adapter na bateriju + app z 0 kuna + multisim od 20 kuna/mj. Ima i akcelerometar i gps i 3g vezu  :LOL:
 
Gle motore rijetko kradu amateri, ako ti ga netko popali prvu stvar sta ce pregledat dali motor ima alarm ili neki sustav za pracenje(osim ako vec danima nije promatrao pa skuzio), osim ako mobitel dobro ne sakrijes(a na motoru nije da bas imas neki izbor) on ti ga nadje izvadi ti bateriju i ajde ca, tako da si popusio i mob i motor.
S druge strane ne kazem da su ti uredaji za pracenje savrseni ali manja je vjerovatnost da ce prepoznat uredaj za pracenje ako je sakriven negdje ispod sica medju kablovima nego mobitel.
Druga stvar je masu tih profesionalaca ima sustav za ometanje signala bilo mobitela bilo GPS-a tako da svi ti uredaji padaju u vodu, jer on ako je ometan pamti zadnju lokaciju motora sta bi bilo tebi ispred kuce/stana/garaze. Ako ti vec motor stoji u garazi ili vani isplati se kupit one lance koje ni najjace kemikalije ili cak ni tekuci nitrogen ne mogu otopit, ne kazem da se ga sprijecit o namjeri ali ce ga sigurno usporit.