Gpz 600

sin 93

New member
Poz.

Znači kupio sam Kawu gpz 600, neam pojma o čemu sam razmišljo kad sam uopće i krenio kupit motor ali eto, šta je tu je..

Problem sa motorom, nema papire, maske su ono sa jedne strane srednja žalost, sa druge extremno tužna priča.
Ali za neki zimski projekt bit će ok, da za iduću sezonu bude uredan motor za mojih 200km godišnje na bilo kojem motoru.

I sad pitanja malo
1. Vin.. vidio sam di je i pošto je to motor stariji od mene par godina po tom Vin-u ne mogu baš ništa dokučit. Ni godište ni ništa.
2. Dali paše ta mašina možda na neku drugu ramu, na kojoj su oklopi ustvari malo i ljepši od ovih sada?
3. Pošto ja po ovom forumu najviše čitam samo jer ne želim zabadat nos i pravit se pametan da bi nabio broj postova da mogu u oglase, dal neko ima ramu po OK cjeni, naravno sa papirima..
4. Koliko taj motor uopće može da vrijedi (sa reg, obojan i potrošni materijal novi)

To je za sad dosta, malo slika stavim kad uvatim se toga :)
 
https://lmgtfy.com/?q=kawasaki+motorcycle+vin+decoder

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
https://www.motorcyclespareparts.eu/en/kawasaki-parts/kawasaki-model-identification

EDIT: aj slikaj pločicu s brojem. Možda pomogne.



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
ZX600A Kawasaki GPZ600 R Ninja A1 1985-1986
ZX600A Kawasaki GPZ600 R Ninja A3 1987
ZX600A Kawasaki GPZ600 R Ninja A4 1988
ZX600A Kawasaki GPZ600 R Ninja A5 1989-1990

a nešto od ovog je vjerojatno :neznam:
 
Pločicu ne mogu naći, nemam vremena za to, a i ne radi mi se kad ne mogu naći ramu sa papirima..
Tako da eo danas sam malo obilazio, vidim broj samo gore napisan  :(

 
sin 93 said:
Pločicu ne mogu naći, nemam vremena za to, a i ne radi mi se kad ne mogu naći ramu sa papirima..
Tako da eo danas sam malo obilazio, vidim broj samo gore napisan  :(
VIN broj bi osim na pločici triba bit ugraviran i na glavčini ležaja volana, ali i sam polako dolaziš do rješenja... prodaj to nekom entuzijastu za projekt/mašinu za pucanje na partyjima, a kupi nešto s papirima, jer su propisi za registraciju ionako sve stroži iz godine u godinu.

:neznam:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Na pločici isti broj šasije, 592ccm, max težina 4oo kg. Ii da, 85.god je, "samo" 8 god stari od mene 😁

Da ali gledam to držat ispod 3500kn do reg. Tako da ono, čak i da mi dosadi sve, te novce bi trebo dobit nazad..
Ramu sam našo sa papirima urednu..