GRAB THE FLAG 2012, 24. – 26.09.2012, Automotodrom Grobnik

Nakon premišljanja ići ili ne, a zbog loše prognoze za Sjeverni Jadran i dio Gorskog Kotara, odluka ipak pada da se ide, pošto sam zadnji put bio pred 4 - 5 godina... Do Skrada vrijeme ok, od Skrada pa do ispod skretanja za Platak kiša i gusta magluština (od Lokvi do Platka). Na Grobniku su bili u Božjoj milosti.. Svega par puta sitna kišica i to je to, a visilo je cijelo vrijeme... U povratku bez kiše, ali magla je bila i dalje na potezu od ispod Platka pa još cca kilometar ispod skretanja za Risnjak. To sam i poslikao, s tim da je na samom križanju na Gornjem Jelenju vidljivost doslovce bila oko 5 - 10 metara.. No, vrijedilo je otići, vidjeti, i poslikati to blago. Nisam uspio sve uhvatiti, jer je zbog vremena dobar dio motora bio spremljen ili ispod pokrivača..
Najviše sam se iznenadio kada sam vidio Herculesa s Wankelovim motorom (Sachs). Uđem u box i pitam vlasnika da li smijem poslikati, a on kimne potvrdno i još ga izgura van da se bolje vidi  (y)

No, dosta priče, idu slike...
 
..
 
..
 
..
 
..
 
Ja sam danas išao jer od sutra radim, i nema me..

Daj mi poslikaj NSU Max 250, trkaći sa alu rezervoarom...  (y)
 
..
 
..
 
..
 
..
 
..
 
prekrasne fotografije  (y) prekrasni motori  (y) tebi za junačko srce-tj. vremenske prilike  (y)  (y)

vidiš,na jednoj slici je Scott Fying Squirell, ta mi je najjača.takav motor pogledati u živo na pisti vrijedi putovanja i po snijegu.ako je Jay Leno nabavio jednog i vozi ga,onda je komentar suvišan...( mislim na financijski dio)
krasni motori...
 
O da.. Scott mi je odmah upao u oči! Rijetka zvjerka, i još čovjek vozi trke sa njim!! Dobro se čovjek vozi, i baš kada sam mu išao izmjeriti krug, završio im je trening. Očekivao sam da će biti glasniji, ali dosta je tih na stazi.. Zadnji put kada sam bio pred 4 - 5 godina, čini mi se da je bilo više ovih pre - war motora.. Sada ima puno singlova, pogotovo SR 500 koji dominiraju po broju...

Što se vremena tiče, nije to ništa.. Malo kiše i magle.. Vozio sam se od -25 do +40, od snijega, bljuzge, kiše, bure pa do ne znam ni sam čega sve ne, tako da me više ništa ne može iznenaditi.. Bitna je samo volja! (y)

Žao mi je što im vrijeme nije malo više naklonjeno, no ako prođe kao danas, opet će biti ok. Bitno da ne pada i da je staza suha!!
 
Thanks  (y)  vidiš,uopće nemam predodžbu kakav bi scott imao zvuk, zanimljivo  (y) 
 
super slike i super odmor za dušu  (y) (y)
 
ovdje ima zaista pravih cafe racera..... kojima je jedina uloga da budu baš to što jesu ....  (y) (y)