Gran premio d'Italia Brembo

DESMO Festival doma, pred svojom publikom, na svojoj DESMO rodnoj grudi, u DESMO majcinom zagrljaju pod DESMO toplim suncem ❤️

Forza DUCATI !!! i bravo apsolutni svi, osim morona iz marketinga koji su odabrali ovu glupu plavu boju :)

Trka stvarno dosadnija od F1, ali bodovi se broje i nose novce 🤑

Frtaljko uzas, skoro losiji od Zarca :eek: Pol skoro bolji nego kada se natjecao :D KTM totalno razocaranja :/
 
Nije mi jasno ako imaju iste motore kako Pecco uvijek ili gotovo uvijek ima bolji start od Martina. Nemoguće da tvornički meštri toliko bolje podese motor a da to u Pramacu ne bi mogli. Beštija si je dobro digao cijenu u ovoj utrci, šteta što nije u modu od prije dvije godine.
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi
Nije mi jasno ako imaju iste motore kako Pecco uvijek ili gotovo uvijek ima bolji start od Martina. Nemoguće da tvornički meštri toliko bolje podese motor a da to u Pramacu ne bi mogli. Beštija si je dobro digao cijenu u ovoj utrci, šteta što nije u modu od prije dvije godine.
Kako Joker uredno s 13., 14. mjesta skoči na 3., 4. a daleko je od tvorničkog?
 
Nije mi jasno ako imaju iste motore kako Pecco uvijek ili gotovo uvijek ima bolji start od Martina. Nemoguće da tvornički meštri toliko bolje podese motor a da to u Pramacu ne bi mogli. Beštija si je dobro digao cijenu u ovoj utrci, šteta što nije u modu od prije dvije godine.
Dobro si primjetio..ako imaju iste motore...nikad nisu 100% isti, tvornica je tvornica, plus vise je tu inizenjera i tehnicara a stalno se nesto nadogradjuje, a privatni i dobijaju novi materijal kasnije..trka kamilica..isplatilo se gledat prvi i zadnji krug
 
Bestia me probudio iz dosade. jbt. al je potegnuo ona zadnja 2 kruga ... i naravno da mi je drago da je skinuo oba dvojicu tzv. "budućeg tvorničkog vozača" o.k. još se nezna kojeg al dobro da je skinuo oba ..nek se zapiše ;););)
I to bi bilo to.. utrka sa minimalnim preticanjima, Acosta izvlači sve iz motora al dukci su u Muggelu jednostavno gazde, tu se ništa nemože, zato je taj Muggelo najizglednija staza, ustvari možeš se kladit tko dobija , odmah piši dukac 💪
Tako malo duela već odavno nismo vidjeli, o.k atmosfera za pohvali i....to bi bilo to GP Italie ide u povjest ... lako zaboravljivu :oops::(
 
ne znam, ja se preznojio..
ali na kraju uvijek pravda pobijeđuje..
 
Nije mi jasno ako imaju iste motore kako Pecco uvijek ili gotovo uvijek ima bolji start od Martina. Nemoguće da tvornički meštri toliko bolje podese motor a da to u Pramacu ne bi mogli. Beštija si je dobro digao cijenu u ovoj utrci, šteta što nije u modu od prije dvije godine.
Eno imas u silly season odgovor :mrgreen:
 
Martin i Djoker nemaju sta trazit u komitetu titulu mogu uzeti kad majmunu paksu zaraste :mrgreen:
Ako su pametni jedan u Travanjku drugi u Alpe, veca lova i i nema stimanja :mrgreen:
Zovu me Nostradamus :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Medo
Nije ti žena momčadski kolega pa da je tapšeš po guzici (n) (n)(n)

ezgif.com-optimize.gif